آخرین اخبار

انتخاب سه تن از اعضای هیات علمی دانشگاه ارومیه به عضویت کمیته های تخصصی انجمن شیمی ایران

سه تن از اعضای هیات علمی دانشکده شیمی دانشگاه ارومیه، بر اساس رای نمایندگان منتخب گروههای شیمی دانشگاههای کشور به عضویت کمیته های تخصصی انجمن شیمی ایران انتخاب گردیدند.  

بر این اساس، دکتر مرتضی بهرام، دکتر پیمان نجفی و دکتر سید علی حسینی به ترتیب برای کمیته های تخصصی کمومتریکس، کاتالیست و شیمی کاربردی، برگزیده و با حکم رییس انجمن شیمی ایران به مدت 3 سال در کمیته های مذکور فعالیت خواهند کرد.  

این کمیته ها 8 نفره بوده و از دانشگاه های دیگر نیز عضو آن هستند که عضویت اعضای کمیته تخصصی بر اساس حکم رییس انجمن شیمی ایران رسمیت می یابد. 

بنابر اعلام دکتر سیدعلی حسینی از اساتید رشته شیمی دانشگاه،  برگزاری گردهمایی های تخصصی اعضاء هیات علمی، ایجاد پایگاههای علمی تخصصی جهت معرفی تخصص های موجود انجمن به جامعه علمی کشور و سایر جوامع علاقمند، ارایه کارگاههای آموزشی، برگزاری سمینارهای تخصصی و کنگره در سطح ملی و بین المللی، ایجاد ارتباط علمی با موسسات و انجمن های علمی داخل و خارج، همکاری در انتشار خبرنامه و نشریات علمی، همکاری در انتخاب و تشویق شیمیدانان برجسته کمومتریکس کشور و همچنین دانشجویان ممتاز و معرفی به هیات مدیره انجمن، ایجاد ارتباط جهت ارایه خدمات علمی - پژوهشی به سازمانها، موسسات و صنایع مرتبط، برگزاری مسابقات علمی و المپیادهای دانشجویی، هدایت متخصصین ذیربط جهت تالیف، ترجمه کتاب و تاسیس مجله تخصصی از اهداف کلی کمیته های مذکور است.

دانشگاه ارومیه ضمن تبریک موفقیت به حضور  این اساتید ارجمند، از درگاه باری تعالی، آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان می نماید.

عکس های ذیل به ترتیب عبارتند از:

- دکتر حسینی

دکتر بهرام

دکتر نجفی

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:390  این هفته:26999  این ماه:111183  امسال:1211763