آخرین اخبار

 

مسابقه سراسری مطالعاتی کتاب "نامیرا"

الف: کمپین من- هم – سرباز – حسینم:دبیرخانه از بین شما سربازان امام عشق (علیه السلام)، به نیابت به 72 نفر کمک هزینه سفر به عتبات اهدا خواهد نمود.

ب: فراخوان ترویجی کتاب نامیرا:پس از مطالعه کتاب، می توانید برش طلایی(پاراگراف یا جمله طلایی) کتاب از نظر خودتان _ متنی در معرفی کتاب با ذوق و سلیقه خودتان _ نقد نظرتان درباره کتاب _ دلنوشته یا شعر یا متن ادبی درباره کتاب _ گزارشات اقدامات ترویجی جهت معرفی و توزیع کتاب در بین مردم (خصوصا در مناطق محروم و هیات های مذهبی) را در سایتrushana.ir در محل مخصوص درج نمایید.

همچنین می توانید قالب های فوق الذکر را به صورت عکس در سایت rushana.ir به اشتراک بگذارید. مثلا: عکسی از کتاب نامیرا در موقعیت های مکانی خاص_ عکسی از گزارش فعالیت های ترویجی و توزیعی تان برای کتاب نامیرا و...

شما می توانید فصل یا فصل هایی از کتاب را قرائت کرده و فایل صوتی آن را در سایت به اشتراک بگذارید یا با همکاری هیات محله تان شعر یا نوحه ای با مضمون من «هم سرباز حسینم» تهیه نمایید و فایل صوتی یا تصویری آن را در سایت روشنا بارگزاری نمایید.

همچنین شما می توانید خلاقانه، ایده هایتان را در قالب های نو و متفاوت به صورت عکس، صوت و ... از طریق سایت روشنا به دبیرخانه ارسال نمایید.

برای دریافت کتاب و کد 10 رقمی به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه مراجعه نمایید

آخرین فرصت شرکت در مسابقه پایان ماه صفر می باشد..

 

 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه