آخرین اخبار

انتخاب عضو هیأت علمی دانشگاه ارومیه به عنوان رییس بنیاد نخبگان استان

طی حکمی از سوی رئیس بنیاد ملی نخبگان کشور، رییس بنیاد نخبگان استان‌آذربایجان غربی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری ایسنا، در متن حکم دکتر سورنا ستاری خطاب به دکتر مهدی چهل امیرانی،رییس بنیاد نخبگان آذربایجان غربی آمده است: «نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی وثمر بخشی نخبگان عزیز در استان آذربایجان غربی و ایجاد و تقویت همفکری و همکاریمیان نخبگان و مسئولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آنبرخوردارید، جنابعالی را به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان آذربایجان غربی منصوب مینمایم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آییننامه تأسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره مندی ازمشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط بهنخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش های ذی قیمتآنان با استفاده بهینه از توانمندی های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و روسا و مدیران محترم دانشگاه ها و مراکز علمی،فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت. توفیقجنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم»

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:651  این هفته:53072  این ماه:198161  امسال:1625814