آخرین اخبار

این انجمن که از سال 1386 در دانشگاه ارومیه و با حمایت مدیریت گروه آموزشی معارف اسلامی فعالیت می نماید همه ساله با برگزاری انتخابات، با حضور دانشجویان از کلیه گروه های آموزشی، ترکیب جدیدی از اعضای شورای مرکزی خود تشکیل می دهد.

انتخابات دوره جدید این انجمن از ساعت 8 صبح 16ام دی ماه به مدت 3 روز تا ساعت 12 شب 19ام دی ماه به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه مدیریت فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار خواهد شد.

کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل در این دانشگاه مجاز به شرکت در انتخابات بوده و طی مراحلی که ذیلاً به صورت تصویری مشاهده می گردد قادر به ثبت رای می باشند.

مراحل شرکت در انتخابات الکترونیکی:

1- از قسمت ورود به سامانه و با وارد نمودن شماره دانشجویی به عنوان کد کاربری و شماره ملی به عنوان گذرواژه وارد سامانه شوید.

2- در صفحه نخست و از قسمت انتخابات در حال برگزاری بر روی انجمن علمی دانشجویی صریر کلیک نمائید.

3- کلمه قرمز رنگ رای دادن را کلیک نمائید.

4- قصد رای دادن به هر کاندیدایی را که دارید بر روی اسم کاندیدا که در کادرهایی کنار هم نمایش داده می شوند کلیک نمائید تا علامت "تیک" به رنگ سبز ظاهر شود.

5- پس از اطمینان از انتخاب خود در قسمت انتهایی صفحه بر روی کلمه ثبت رای کلیک نمائید.

6- سامانه از حضور شما در انتخابات تشکر خواهد نمود.

قابل توجه آن دسته از دانشجویانی که برای نخستین بار وارد سامانه می شوند: پس از ورود اولیه به سامانه نسبت به تغییر گذر واژه خود جهت امنیت بیشتر پرونده فرهنگی و اجتماعی تان اقدام نمائید. سامانه به صورت هوشمند یاریگر شما در این مرحله خواهد بود.

در صورت بروز هر گونه مشکل یا هماهنگی با مسئول سامانه (خانم اسماعیلی) به شماره داخلی 2720 یا خط مستقیم 32778270-044 و 33381358-044 یا از طریق پست الکترونیکی n.esmaeili@urmia.ac.ir تماس حاصل نمائید.

ورود به سامانه