آخرین اخبار

نتایج مسابقات دومین المپیاد ورزشی کارکنان ( آقایان) دانشگاه ارومیه ویژه دهه فجر

 

مسابقات فوتسال

مسابقات فوتسال دومین المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه ارومیه که با شرکت 17 تیم از دانشکده ها و قسمت های مختلف اداری از 11 بهمن ماه شروع شده بود با برگزاری مسابقات رده بندی و فینال در روز سه شنبه 27 بهمن ماه در سالن ورزشی آزادگان به پایان رسید.

در دیدار رده بندی تیم معاونت دانشجویی و فرهنگی با نتیجه 3 بر صفر بر تیم منابع طبیعی و تربیت بدنی غلبه کرد و مقام سوم را از آن خود کرد و در دیدار نهایی تیم بانک ملی که به عنوان مهمان در این رقابت ها شرکت داشت با نتیجه 4 بر 2 بر تیم دانشکده میاندوآب غلبه کرد و حائز مقام اوّل شد و تیم دانشکده میاندوآب در جایگاه دوّم ایستاد.

در مراسم پایانی این المپیاد که با حضور دکتر نظریانی معاون دانشجویی و جمعی از مدیران و رؤسای دانشکده ها برگزار شد جوایز و کاپ قهرمانی به تیم های برتر اهداء گردید.

همچنین در این مراسم جوایز نفرات برتر مسابقات شنا و تنیس روی میز کارکنان مرد نیز به آنها اهداء گردید.

 

مسابقات تنیس روی میز

مسابقات تنیس روی میز برادران در روز شنبه 24 بهمن ماه با شرکت 24 نفر از علاقمندان در سالن ورزشی فجر بصورت تک حذفی برگزار گردید که در نهایت نتایج زیر بدست آمد.

مقام اول: آقای نادر گلستانی           از پشتیبانی

مقام دوم: دکتر میر فخرایی              از دانشکده کشاورزی

مقام سوم: آقای قنبری                   از دانشکده کشاورزی

مقام چهارم : آقای دکتر پیری            از دانشکده اقتصاد و مدیریت

 

مسابقات والیبال

 مسابقات والیبال دومین المپیاد کارکنان دانشگاه ارومیه در بخش برادران با شرکت 8 تیم از دانشکده ها و قسمتهای اداری از روز سه شنبه 13 بهمن ماه در سالن ورزشی طوبی آغاز گردید.

در این رقابت ها که در دو گروه 4 تیمی برگزار شده در نهایت بعد از انجام مسابقات مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی نتایج زیر به دست آمد.

مقام اول : دانشکده کشاورزی

مقام دوم : دانشکده دامپزشکی

مقام سوم : دانشکده علوم

 

مسابقات شنا

مسابقات شنای  دومین المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه ارومیه در بخش برادران  با شرکت علاقمندان در روز چهارشنبه 21 بهمن ماه در استخر پردیس نازلو و در دو رشته 50 متر آزاد و 50 متر قورباغه برگزار گردید و در نهایت نتایج زیر به دست آمد.

50 متر شنا آزاد

مقام اول                       دکتر بابک قالب ساز                                 از دانشکده فنی

مقام دوم                       دکتر شاهنور عشقی                              از دانشکده علوم

مقام سوم                      آقای کامران شفایی                               از ستاد مرکزی

50 متر قورباغه

مقام اول                       آقای کامران شفایی                               از ستاد مرکزی

مقام دوم                       آقای حجت قوی پنجه                            از ستاد مرکزی

مقام سوم                      دکتر جواد نوری نیا                               از دانشکده فنی

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:5205  این هفته:53004  این ماه:195813  امسال:1537309