آخرین اخبار

پرتال اساتید دانشگاه ارومیه راه اندازی شد

با تلاش مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه، پرتال اساتید دانشگاه ارومیه که شامل اطلاعات شخصی و فعالیت های آموزشی و پژوهشی اعضاء محترم هیأت علمی دانشگاه ارومیه می باشد در قالب یک سامانه جامع راه اندازی شد.

طریقه ورود و بروز رسانی اطلاعات به شرح زیر می باشد:

1.

جهت دسترسی به پرتال از آدرس  http://facultystaff.urmia.ac.ir  و یا از طریق سایت دانشگاه ارومیه از منوی اصلی گزینه "اشخاص" را انتخاب نمایید.

2.

پس از ورود به پرتال برای دریافت کلمه عبور به روش زیر عمل نمایید:


- ابتدا ورود به سایت را انتخاب نموده

- سپس بر روی بازیابی رمز کلیک کنید

 

3.

بعد از این مرحله یک لینک تایید به ایمیل شما فرستاده خواهد شد که با کلیک کردن بر روی آن، رمز عبور به ایمیل شما فرستاده خواهد شد. جهت تغییر رمز باید رمز جدیدی که بیشتر از 8 کارکتر باشد وارد نمایید( رمز جدید باید ترکیبی از حروف و اعداد و علامت ها یی مانند @ # و غیره باشد). با استفاده از این رمز و نام کاربری میتوانید وارد سایت شده و اطلاعات خود را ویرایش نمایید.

-  در صورت بروز هرگونه مشکل و یا طرح سئوال می توانید با شماره تلفن داخلی 3140 و مستقیم 31943140 (خانم مهندس نقی لو) تماس حاصل نمایید.

- در صورت تمایل به برگزاری یک دوره آموزشی در مورد نحوه ویرایش و کاربری سایت شخصی در پرتال اساتید می توانید درخواست خود را به آدرس facultystaff@urmia.ac.ir ایمیل نمایید.


لازم به ذکر است که آدرس صفحه شخصی قبلی حداکثر تا یک ماه قابل دسترسی می باشد و برای مراجعه به آن کافی است در آدرس سایت (صفحه شخصی) خود به جای asatid کلمه facultystaff را بنویسید.