آخرین اخبار

دیدار با خانواده شاهد و جانباز و تجدید میثاق با آرمان های شهداء

به مناسبت برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید دکتر اسماعیل آین مشاور رییس دانشگاه در امور شاهد و ايثارگر و حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا کیومرزی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از اساتید شرکت کننده در طرح ضیافت  اساتید دانشگاه ارومیه از خانواده شهید رضا اسدی و جانباز یوسف طالب مرندی دیدار کردند.

دیدار اول از خانواده شهید رضا اسدی پدر همکار محترم سیما اسدی که در بمباران هوایی به شهادت رسیدند صورت گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا کیومرزی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اشاره به مقام والای شهیدان گفت: ایثار جان در راه عقاید و دفاع از میهن با تحمل سختی ها یک افتخار بزرگ است و نصیب هر کسی نمی شود.

همچنین دکتر آین مشاور رییس دانشگاه در امور شاهد و ايثارگر ضمن تقدیر و تشکر از خانواده های شاهد و ایثارگر ادامه داد: شهیدان رسالت خودشان را در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی به انجام رساندند و همواره  از نظرگاه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در یاد و خاطره ملت ایران می ماند.

وی افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی ، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن می باشد.

دیدار دوم از خانواده جانباز یوسف طالب مرندی جانباز 70 درصد(بر اثر اصابت تیر از ناحیه گردن در پشتیبانی منطقه 4 کرمانشاه)، انجام شد .

یوسف طالب مرندی با یادآوری و بیان خاطرات دوران جنگ تحمیلی، یاد و خاطره شهداء و ایثارگری رزمندگان را زنده و گرامی داشته و خواستار آن شد که اساتید با تشویق دانشجویان به حفظ آرمان ها و دستاورد آورد های انقلاب، ادامه دهنده راه شهدا و ایثارگران باشند.

در پایان از با اهدای لوح تقدیر و هدایا از این خانواده های معظم  تجلیل شد.