آخرین اخبار

بررسی راهکارهای گسترش همکاری بین دانشگاه ارومیه و بانک ملی

موضوع گسترش تعاملات و همکاری های متقابل بانک ملی ایران و دانشگاه ارومیه در دیدار روسای دانشگاه ارومیه و بانک ملی امور شعب استان آذربایجان غربی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این دیدار با حضور دکتر رحیم حب نقی رییس دانشگاه ارومیه، غلامرضا منصور فر مشاور رییس دانشگاه در امور برنامه ریزی، بودجه و امور مالی و یحیی حبیبی ریاست بانک ملی امور شعب استان آذربایجان غربی و هیأت همراه، بیست و سوم تیر ماه در دفتر ریاست دانشگاه ارومیه صورت گرفت.

یحیی حبیبی ریاست بانک ملی امور شعب استان آذربایجان غربی دانشگاه سخنان خود را اینگونه آغاز کرد: بانک ملی ایران با بیش از 88 سال سابقه درخشان نقش بسزایی در حمایت از قشر تحصیل کرده و به طبع آن متولیان تولید علم و دانش در بالندگی اندیشه ها و تربیت نخبگان داشته و خواهد داشت.

وی افزود: بانک ملی به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با شعار "حفظ سرمایه های اصلی و مشتری مداری" سعی داشته است از طریق کسب مفاهیم علمی و تجربیات در زمینه های ساختاری، رفتاری و افزایش بهره وری و توان رقابتی به رشد و توسعه مجموعه خود سرعت بخشیده و نقش سازنده ای در عرصه های مختلف مخصوصا دانشگاهی ایفاء نماید.

یحیی حبیبی جهت پاسداشت اعتماد قشر فرهیخته دانشگاهی و گسترش همکاری بین این دو مجموعه به معرفی خدمات نوین بانکی از جمله تسهیلات ریالی و ارزی، انواع ضمانت نامه، انواع کارت­ های بانکی، سپرده ها و سامانه های مشتریان حقیقی و حقوقی پرداخت.

در ادامه دکتر رحیم حب نقی رییس دانشگاه ارومیه ضمن تقدیراز تعامل و همکاری بانک ملی ایران با دانشگاه  گفت: بانک ملی ایران با وجود نیروهای توانمند و مدیریت خلاق و جوان خود می‌تواند پاسخگوی نیازهای افراد، سازمان‌های مختلف جامعه و همچنین دانشگاه ارومیه باشد.

وی افزود: افق‌های روشن و وسیعی برای توسعه همکاری میان دانشگاه ارومیه و بانک ملی ایران وجود دارد.