آخرین اخبار

تیم والیبال دانشجویان دانشگاه ارومیه قهرمان ایران شد

در دیدار نهایی رقابت های سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور تیم با اقتدار والیبال دانشگاه ارومیه با حساب 3  بر صفر در مقابل حریف نامدار خود دانشگاه تهران به برتری دست یافت و روی سکوی نخست این مسابقات ایستاد.

گفتنی است در سیزدهمین دوره از المپیاد ورزشی دانشجویان پسر کشور  که دهم مرداد ماه در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز بکار کرد ورزشکاران دانشگاه ارومیه ضمن عبور از سد مسابقات و کسب مقام هایی در شش رشته ورزشی مختلف توانستند عنوان بهترین تیم والیبال دانشجویان کشور را برای دانشگاه ارومیه به ارمغان آورند.

در این خصوص رئیس دانشگاه پیامی را صادر نمود. متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

خبر قهرمانی تیم والیبال دانشجویان دانشگاه ارومیه در المپیاد ورزشی دانشجویان کشور باعث خوشحالی و مسرت گردید. رشته والیبال از جمله رشته هایی است که از سالیان دور شهرستان ارومیه نامدار این رشته در سرتاسر ایران می باشد. مسئولین ورزشی دانشگاه باید در کنار توجه به تمامی رشته ها با عنایت ویژه به این رشته، زمینه های استمرار و پیشرفت آن را فراهم آورده و به شکوفایی بیش از پیش آن اهتمام ورزند. دانشگاه ارومیه باید محل پرورش مربیان و نخبگان والیبال ایران و قطب این ورزش نه تنها در ایران بلکه در منطقه خاورمیانه باشد.

اینجانب ضمن تشکر از معاونت محترم دانشجویی دانشگاه این موفقیت را به سرپرست، مربی و بازیکنان غیرتمند دانشگاه ارومیه و عموم همکاران تبریک عرض می نماید.

همچنین بر خویش لازم می داند از دیگر دانشجویان عزیز دانشگاه ارومیه که نهایت سعی و تلاش خویش را در این المپیاد بکار بستند تشکر نماید. در پایان همچنین شایسته است دختر خوبم دنیا اخلاقی را که به شایستگی مدال طلای تکواندوی دانشجویان ایران را بر گردن  آویخت ارج نهاده و برای ایشان نیز آرزوی موفقیت و شادکامی نماید.

 

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:1473  این هفته:21690  این ماه:87110  امسال:1076438