آخرین اخبار

ششمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه ارومیه آغاز شد

ششمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه ارومیه با حضور رییس دانشگاه، معاون آموزشی، مسئولین دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از اساتید سیزدهم شهریور ماه  95 در سالن آمفی تئاتر دانشکده منابع طبیعی برگزار گردید.

در مراسم افتتاحیه حجت الاسلام والمسلمین امامی معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در بخشی از سخنان خود عنوان داشت: همان طور که صدقه ظاهری روزی را زیاد می کند، اندیشه کردن نیز علم را زیاد می کند و اندیشه چیزی نیست جز حقیقت وجودی انسان چرا که مطابق آیات قرآنی داشتن اندیشه و یا پیروی از اندیشمندان انسان را از انحطاط باز می دارد.

در ادامه آقای دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه ضمن قدردانی از برگزارکنندگان مراسم گفت: دین امری فطری و بزرگترین سرمایه وجودی انسان است و برعهده اساتید دانشگاه است که به دور از هیجانات موجود بتوانند با اشاعه بهتر آموزه های این طرح در فضای آزاد گفتگو برای شکوفایی هرچه بهتر این امر فطری تلاش کنند.

در جریان برگزاری طرح ضیافت اندیشه ، اساتید شرکت کننده در طرح با خانواده های شهید روحانی کمال قاسمی و جانباز دوران دفاع مقدس نوروز علی اخلاقی دیدار کردند. همچنین کلاس ها و کارگاه های آموزشی این طرح به مدت یک هفته در دانشگاه ارومیه برگزار می گردد.