آخرین اخبار

فعالیت های پشتیبانی دانشگاه ارومیه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید معاونت پیشتیبانی دانشگاه ارومیه  با آماده سازی فضای دانشگاه ارومیه، انجام تعمیرات گسترده، نوسازی و تجهیز  خوابگاه ها، تکمیل زمین چمن مصنوعی پردیس شهر به استقبال دانشجویان رفت.

قاسم علی میرزایی معاون مدیر امور پشتیبانی دانشگاه اظهار داشت: غالب تعمیرات خوابگاه های دانشجویی مربوط به استحکام بنا و تعویض تأسیسات زیربنایی، مرمت و رنگ آمیزی خوابگاه ­ها، تجهیز موتورخانه ها، نصب آسانسور، تعویض شیرآلات،گل کاری و زیبا سازی محوطه دانشگاه بوده است.

وی با تاكيد بر همكاري دو جانبه معاونت هاي پشتيباني و دانشجويي در نصب سیستم های مکانیزه و هوشمند کنترل ورود و خروج دانشجویان گفت: با نصب دستگاه های گیت گامی موثر در راستای ایجاد نظم و انضباط و نظارت بر ورود و خروج دانشجویان برداشته شد.

وی ادامه داد:  ادغام انبارهای  دانشگاه ارومیه در انبار مرکزی و تجهیز آن به سیستم انبار گردانی الکتریکی، هوشمند سازی 20 موتور خانه و آسفالت خیابان های پردیس شهر دانشگاه ارومیه از دیگر اقدامات تدارکاتی و پشتیبانی معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی می باشد.

میرزایی با اشاره به آسیب دیدگی یکی از کارکنان بخش خدماتی در روند نوسازی و آماده سازی دانشگاه گفت: دکتر رضازاد باری معاون پشتیبانی ومنابع انسانی دانشگاه با همراهی مدیران این معاونت از شاهین محمدی دیدار و ضمن تشکر از زحمات ایشان برای بهبودی عاجل وی دعا نمود.

وی در پایان با بیان طرح های پیش روی این معاونت از  افتتاح فاز اول بازارچه دانشگاه در پردیس نازلو، اجرای عملیات فاز دوم باغ بوتانیک در پردیس شهر، آماده سازی و بهره برداری از زمین فوتبال جدید در پردیس نازلو، عملیات جدول گذاری و آسفالت پارکینگ عمومی پردیس نازلو و ... خبر داد.