آخرین اخبار

دیدار دانشگاهیان دانشگاه ارومیه از خانه سالمندان

در راستای دلجویی از سالمندان و ارج نهادن به زحمات بزرگان و به ویژه والدین، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا کیومرزی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و دکتر مجتبی هادیان مشاور رییس و مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه با همراهی جمعی از دختران بسیج دانشجویی دانشکده ادبیات دانشگاه ارومیه یکم آبان ماه اهداء گل، شیرینی و هدیه با سالمندان خانه فردوس ارومیه دیدار کردند.

در این دیدارحجت الاسلام والمسلمین غلامرضا کیومرزی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با قدردانی از کارکنان شاغل در این مراکز گفت:خدمت به سالمندان یکی از بهترین و ماندگارترین کارهاست که لحظه به لحظه آن عبادت تلقی شده  و ما نیز باید فرصت ها را غنیمت شمرده و با تمام توان برای حفظ حرمت و کرامت انسانی پدران و مادران تلاش کنیم.

شهین میلانی صدر مسئول مرکز سالمندان فردوس ارومیه ضمن قدردانی از دانشگاه ارومیه برای حضور در موسسه گفت: 14 سال پیش فرهنگ سرای سالمندان  فردوس با هدف ارائه خدمات فرهنگی، تفریحی و هنری به افراد سالخورده کار خود را آغاز نمود. بعدها با دریافت مجوزی از سوی سازمان بهزیستی کاربری این مرکز از فرهنگ سرا به مرکز سالمندان تغییر یافت.

ایشان ادامه داد: اکنون این مرکز خانه محبت سالمندانی است که یا فرزندی نداشته و یا توان نگهداری از عهده آنان خارج می باشد. دغدغه همگی کارکنان این مرکز عزت افزودن به زندگی این عزیزان بزرگوار است.