آخرین اخبار

نشست هیأت رییسه دانشگاه ارومیه با کارکنان

 در نشست گفت و شنود اعضای هیأت رییسه دانشگاه ارومیه با کارمندان که 10 آبان ماه در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم برگزار گردید،افراد  به شکل مکتوب و شفاهی به بیان مشکلات خود در زمینه های مختلف پرداختند.

تقلیل ساعات کاری در پردیس نازلو، خرید های مرخصی، اعمال مدرک تحصیلی، ممانعت و موافقت ادامه تحصیل برای بعضی از همکاران، تسهیلات مهدکودک، کمبود ها درکادرکتابخانه،  ارتقاء رتبه، حق به تعویق افتاده ایثارگرن، اضافه کاری و پاداش،  تبدیل وضعیت استخدامی،طرحهای عمرانی نیمه تمام از عمده مسائل مطرح شده می باشد.

دکتر رحیم حب نقی رییس دانشگاه ارومیه با اشاره به مباحث مهم در عرصه تصمیم گیری های دانشگاه گفت: ما نیز خود را موظف به پیگیری این مسائل دانسته واصلی ترین تلاش ما همواره بر اجرای دقیق و درست قانون و مقررات بوده است و بر این مهم، همواره تاکید داشته و منکر کمی ها و کاستی ها نیستیم.

همچنین رییس دانشگاه  افزود: کسی که در دانشگاه فعالیت می نماید چه در عرصه تدریس، چه در عرصه کارمندی و چه در عرصه کارگری، همه برای ما ارزشمند هستند و رسیدگی به وضعیت و مشکلات آنان جزء وظایف خود می دانیم و همواره مشتاق شنیدن نظرات، سوالات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم.

در ادامه اعضای هیأت رئیسه به سوالات مربوط به حوزه های تخصصی خویش پاسخ گفتند.

لازم به ذکر است در ابتدای جلسه از تیم استراتژیک دانشگاه جهت تدوین وپیشبرد برنامه راهبردی و سندچشم انداز دانشگاه ارومیه و از محمد فرجی جهت مستند سازی املاک دانشگاه با اهدای لوح و هدیه قدردانی شد.

برنامه استراتژیک دانشگاه ارومیه طی یک فرآیند 18 ماهه با تلاش همکاران دانشگاهیجعفر رضازاده، مرتضی زرندی، سید جعفر زنوزی، رحیم شریف، اکبر حاذقی راد، مسعود اکبری، احسان یوسفی و طاهره سلطانیان تدوین گردیده است.