آخرین اخبار

 

دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی در دانشگاه ارومیه برگزار شد

همزمان با هفته بسیج، مرحله اول "دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی" در راستای تبیین علمی مقوله اقتصاد مقاومتی و تمرکز بر اندیشه های رهبر معظم انقلاب و همچنین بررسی سیاست ها و الگوهای رایج اقتصادی در داخل و خارج از کشور؛ ویژه اساتید برگزار گردید.

این مراسم با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مشاور رییس دانشگاه در امور برنامه ریزی، بودجه و امور مالی، معاون دانشجویی و قائم مقام رییس دانشگاه، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و اعضای هیأت علمی چهارم آذر ماه در سالن اجتماعات پژوهشکده مطالعات دریاچه ارومیه ترتیب یافت.

در مرحله حضوری این کارگاه دکتر نظریانی قائم مقام رییس دانشگاه گفت: اقدام و عمل بهنگام باید پشتوانه سخنان رهبری به خصوص در زمینه اقتصاد مقاومتی باشد و در زندگی فردی و اجتماعی ساری و جاری گردد و برگزاری کارگاه های این چنین، می تواند نقش مثبتی ایفاء کند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین غلامرضاکیومرزی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک هفته بسیج و تاکید بر منویات مقام معظم رهبری گفت: استفاده از توانمندی های دانشگاه های کشور، ترویج فرهنگ صرفه‌جویی، حمایت از تولیدکننده داخلی و ترویج کالای داخلی می تواند بستری مناسب برای پیاده‌کردن اقتصاد مقاومتی باشد و بسیجیان در این برهه و عرصه نیز باید همانند سایر میدان ها حضور فعال داشته باشند.

گفتنی است: این برنامه با اجرای دو کارگاه با عناوین "مبانی اعتقادی و دینی اقتصاد مقاومتی" و" مسائل اقتصاد مقاومتی " با تدریس حجت الاسلام و المسلمین منصور امامی معاون نهاد و دکتر صمد حکمتی ادامه یافت.

لازم به ذکر است: مطالعه کتاب "اقتصاد مقاومتی" به قلم عادل پیغامی و آزمون از کتاب مذکور، مرحله غیر حضوری این دوره می باشد و در پایان دوره های حضوری و غیر حضوری به شركت كنندگان، گواهينامه اعطاء می گردد

  

 

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:2183  این هفته:20757  این ماه:85835  امسال:1036873