آخرین اخبار

 

نشست صمیمانه مسئولین دانشگاهی با کارکنان امور مالی به مناسبت روز حسابدار

به مناسبت روز حسابدار و همزمان با فرا رسیدن روز دانشجو، در راستای ارج نهادن به جایگاه حسابداران و حسابداری، نشستی با حضور رییس دانشگاه ارومیه، معاونین و کارکنان حوزه مالی دانشگاه در سالن شورای ستاد مرکزی دانشگاه ارومیه برگزار گردید.

دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه، ضمن تبریک فرا رسیدن روز حسابدار وتقدیر از تلاش های کارکنان حوزه مالی دانشگاه، با اشاره به وظیفه حساس و خطیر حسابداران عنوان کرد: تنها حسابداران می توانند به اعداد معنا بخشیده و با تحلیل دقیق اطلاعات مالی و ارائه گزارش های به موقع مالی، قطب نمای تصمیمات صحیح و کارآمد در مواقع حساس باشند که ما بازتاب آن را در گذر از سیستم حسابداری نقدی به حسابداری تعهدی دانشگاه شاهد بودیم.

 

 

دکتر منصورفر  مشاور رییس دانشگاه در امور برنامه ریزی، بودجه و تشکیلات، با تأکید بر جایگاه نظام اطلاعاتی حسابداری در هر سازمان گفت: در بسیاری از سازمان ها، بخش عمده ای از اطلاعات مورد بحث در قلمرو اطلاعات مالی است و نظام اطلاعاتی حسابداری می تواند موجب کاهش و افزایش بازدهی و اختلال و منسجم نمودن سیستم آن سازمان باشد.

وی با بیان اینکه توفیق خدمت به جامعه، مستلزم پذیرش مسئولیت و وظیفه شناسی است، گفت: کارکنان حوزه مالی دانشگاه با پذیرفتن مسئولیت خدمت در این حوزه، تلاش های بسیاری در راستای پیشبرد اهداف عالی دانشگاه داشته اند.

بررسی مشکلات حسابداران و ارائه راهکارهایی در این زمینه، پایان بخش نشست مذکور بود که شانزدهم آذر ماه برگزار شد.

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:2909  این هفته:35618  این ماه:127197  امسال:1441546