آخرین اخبار

انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاه ارومیه

دانشجوی نمونه دانشگاه ارومیه انتخاب و به بیست و پنجمین جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه کشوری معرفی شد.

دکتر عبدالناصر نظریانی معاون دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر، گفت: این جشنواره همزمان با سایر دانشگاه های کشور مطابق جدول زمانی تعیین شده از سوی سازمان امور دانشجویان از اول آبان ماه با ثبت نام الکترونیکی دانشجویان در دانشگاه آغاز شد.

وی ادامه داد: همزمان با این ثبت نام، دانشگاه اقدام به تشکیل کمیته دانشگاهی، انتصاب روسای هیات های پژوهشی و فرهنگی و سایر اعضاء و تشکیل دبیرخانه در معاونت دانشجویی نمود همچنین شروع داوری از دیگر اقداماتی بوده که در بازه زمانی 10 آبان تا 13 آذر انجام پذیرفت که پس از این فرآیند، در نهایت ، بیست و دوم آذر ماه، برگزیده دانشگاهی به جشنواره کشوری معرفی شد.

معاون دانشجویی با اشاره به تعداد شرکت کنندگان افزود: 54 نفر دانشجو در پنج گروه فنی‌ و مهندسی، کشاورزی، دامپزشکی، علوم انسانی، علوم پایه و هنر اقدام به ثبت نام مقدماتی کرده بودند که از این تعداد، 9 نفر موفق به ثبت نام نهایی شدند.

دکتر نظریانی با بیان اینکه کسب حداقل امتیاز 60  لازمه راهیابی به مرحله کشوری است، ادامه داد: از بین این شرکت کنندگان، اسماعیل دوستخواه هرق دانشجوی دکتری شیمی آلی، ضمن احراز امتیاز فرهنگی و کسب امتیازات لازم در بخش پژوهشی و دیگر بند های آموزشی و شئون دانشجویی به عنوان دانشجوی نمونه دانشگاه در جشنواره 95 انتخاب و به سطح کشوری معرفی شد.

 معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه تصریح کرد: به منظور ترغیب سایر دانشجویان و ایجاد نشاط علمی در دانشگاه، از این دانشجو، طبق روال سالهای گذشته، در سطح دانشگاه تجلیل می گردد؛ اما نظر به گذراندن دوره فرصت مطالعاتی نامبرده در خارج از کشور، چنین امکانی در حال حاضر مقدور نخواهد بود.

دانشجوی نمونه: اسماعیل دوستخواه

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:5444  این هفته:22003  این ماه:83379  امسال:1049926