آخرین اخبار

گزینش گران در مقابل نظام و مردم مسئول هستند

 دکتر حب نقی در جلسه ای که به مناسبت سالروز تاسیس نهاد گزینش به دستور تاریخی امام خمینی (ره) با اعضای هسته گزینش دانشگاه داشت با بیان مطلب فوق گفت: بی تفاوتی گزینش گران نسبت به مسئولیت شان به نظام جمهوری اسلامی و مردم خدشه وارد می کند.

رییس دانشگاه ضمن تقدیر از زحمات همکاران گزینش ادامه داد: حضرت علی (ع) می فرمایند " عدالت یعنی هر چیزی در جای خودش باشد" و به نظر می رسد یکی از وظایف اصلی گزینش پس از انتخاب افراد اصلح، پیگیری وضعیت کنونی انجام وظایف کارکنان به صورت صحیح، بموقع و کامل است که مصداق بارز عدالت می باشد و رضایت عامه از نظام را به دنبال دارد.

وی با اشاره به انتظارات مردم از نظام تصریح کرد: گزینش گران باید همگی باید دست به دست هم بدهند تا امورات به صورت درستی به پیش برود و چنانچه هر جایی، تعللی، کم کاری، سستی و یا اجرای نادرستی بود حضور داشته باشند تذکر بدهند و از حقوق مردم صیانت کنند و در واقع وظیفه اصلی گزینش گران رسیدگی به وضعیت کنونی کارکنان است تا همانند بازویی قدرتمند برای مدیریت اجرایی کشور و در خدمت ملت باشند.

دکتر سیدمحمد هاشمی عضو هیأت علمی و مدیر هسته گزینش کارکنان در این نشست ضمن اشاره به تاریخچه و علل تشکیل هسته گزینش، به ارائه گزارش اجمالی از  عملکرد این حوزه پرداخت.

اهدای لوح تقدیر به اعضای هسته از سوی رییس دانشگاه، پایان بخش نشست مذکور بود که نوزدهم دی ماه در دفتر ریاست دانشگاه ترتیب یافت.

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:357  این هفته:32138  این ماه:158540  امسال:1684018