آخرین اخبار

اخبار مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب

افتتاح پروژه گازرسانی مرکز  

پروژه گازرسانی به مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب با روشن کردن شعله روشنایی مسجد مرکز به مناسبت ایام الله دهه فجر شانزدهم بهمن با حضور قائم مقام رئیس دانشگاه و معاون محترم  دانشجویی، فرماندار میاندوآب و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان، افتتاح شد.

در این مراسم ابتدا دکتر کبیری رییس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب با ارائه گزارشی، از گازرسانی به این مرکز به عنوان یک پروژه بزرگ یاد کرد و گفت: این پروژه به لحاظ اعتباری شاید پروژه بزرگی نباشد ولی به لحاظ اهمیت و حساسیت موضوع این پروژه برای ما دانشگاهیان بزرگ است زیرا علاوه بر مشکلات و حساسیت موضوع، سالانه مبلغ هنگفتی از بودجه جاری مرکز برای تامین سوخت گازوئیل هزینه می شد.

دکترکبیری با بیان اینکه مقدمات گازرسانی به مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب از سال 89 با مدیریت شرکت گاز استان و با همکاری دانشگاه آغاز شده بود ولی تا سال 1393 بدلیل مشکلات خرید اراضی و فنی راکد مانده بود، تصریح کرد: عملیات اجرایی این پروژه در دو سال اخیر با پیگیری­های شبانه روزی مرکز و همکاری شرکت گاز استان و دفتر فنی دانشگاه انجام شده و برای این منظور بالغ بر 25 میلیارد ریال با حجم بالغ بر 5 هزار متر مربع هزینه شده است.

سپس فرماندار میانودآب نیز با اشاره به وحدت و همدلی مسئولین در خدمت رسانی به مردم این شهرستان، بر تلاش دولت در جبران نواقص و کمبودها تاکید نمود.

در پایان مراسم دکتر نظریانی قائم مقام دانشگاه ارومیه طی سخنانی از زحمات دکتر کبیری از تلاش و اهتمام مسئولین دانشگاه در رفع مشکلات این مرکز دانشگاهی در جنوب استان قدردانی نمود.

در ادامه مسئولان حاضر در مراسم از پروژه  در حال احداث سالن اجتماعات و زمین ورزشی روباز این مرکز بازدید نمودند.

بازدید معاونت دانشجویی دانشگاه ارومیه از خوابگاه دختران مرکز

دکتر نظریانی معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه همچنین در حاشیه مراسم افتتاح پروژه های عمرانی این مرکز، از خوابگاه دانشجویی خواهران (شهیده افضل) بازدید نمود.

وی ضمن اشاره به اینکه خوابگاه دانشجویی شهیده افضل از بهترین خوابگاههای دانشجویی این دانشگاه می باشد، در خصوص رفع نواقص موجود این خوابگاه و تجهیز سالن مطالعه قول مساعدت و همکاری داد.

 

 

 

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:1564  این هفته:21781  این ماه:87201  امسال:1076529