آخرین اخبار

مراسم جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور پرشور دانشگاهیان در دانشگاه ارومیه برگزار گردید

در هشتمین روز از دهه فجر، مراسم جشنی به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور مسئولین، اساتید و کارکنان دانشگاه در سالن چمران دانشگاه ارومیه برگزار گردید.

 در این مراسم دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران، یک انقلاب فرهنگی و ارزشی بود و باید در مقابل آفت های ضدفرهنگی و ضد دینی انقلاب نظیر تجمل گرایی، دروغگویی، ناسیونالیسم کور و اقتصاد وابسته به نفت بایستیم تا ریشه کن شود.

وی افزود: ما دو پروژه بزرگ دانشکده هنر اقتصاد و ادبیات و مهمانسرای دانشگاه ارومیه در تهران را که در دولت قبل شروع و تقریباً تعطیل شده بود به مرحله اتمام رسانده ایم و همچنین در راستای توسعه فناوری، با در اختیار قرار دادن 17 هکتار زمین پارک علم و فناوری استان را از دانشگاه مستقل نمودیم.

رییس دانشگاه ارومیه در رابطه با دروغ های رسانه ای برخی پایگاه های خبری تصریح کرد: متاسفانه سایت های بدون مجوز به اصطلاح ارزشی برای مصارف دنیوی دروغ می نویسند و علیرغم شکایت ما همچنان بدون مجوز به فعالیت خود ادامه داده، عکسهای مبتذل را از جاهای دیگر به نام دانشگاه ارومیه منتشرمی کنند تا استفاده جناحی کنند.

حجت الاسلام و المسلمین امامی معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ارومیه از دیگر سخنرانان مراسم گفت: انقلاب ما با رهبری بزرگ، همراهی مردمی فهیم و آرمان های ارزشمند توأم بوده است که یک قسمت از تعهدات آن به مسئولین و خواص آن در جامعه برمی گردد.

ادامه مراسم جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب که در سالن چمران دانشگاه ارومیه برگزار گردید با پخش کلیپ، اجرای گروه تئاتر و سرود و برپایی مسابقه خاتمه یافت.

همچنین به سی و هشت نفر از شرکت کنندگان به نشان 38 امین سالگرد پیروزی انقلاب، هدیه ای به قید قرعه داده شد.