آخرین اخبار

دانشگاه ارومیه میزبان 15000 نفر داوطلب آزمون سراسری كارشناسی ارشد

آزمون كارشناسی ارشد با رقابت ١٥هزار و ٣٢١ نفر در ٦ گروه آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی،كشاورزی ومنابع طبیعی، هنر و دامپزشكی، ٧ و  ٨ اردیبهشت ماه در دو نوبت صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه در دانشگاه ارومیه برگزار خواهد شد. این مطلب را دکتر اسماعیل آین معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه در جلسه توجیهی عوامل اجرایی بیان کرد.

وی ادامه داد: امسال همزمان با سراسر کشور آزمون كارشناسی ارشد در٤ شهر استان آذربایجان غربی و با شرکت ١٥٣٢١داوطلب برگزار می شود که از این تعداد داوطلب در دانشگاه ارومیه به تفکیک ٦٨٩١نفر زن و٨٤٣٠ نفر مرد در پنج حوزه دانشکده دامپزشکی، دانشکده علوم، ساختمان دكتر زریاب خویی (ساختمان كلاس ها)، دانشكده فنی و مهندسی و دانشكده ادبیات به رقابت می پردازند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام کرد: کنکور کارشناسی ارشد ٩٦، در ١٣٨ رشته امتحانی و ٦٢ رشته امتحانی شناور برگزار خواهد شد كه بیشترین تعداد داوطلب به صبح روز پنجشنبه با تعداد٥٨٢٣، صبح جمعه با تعداد٥٤٦٧، عصر جمعه با تعداد ٢١٨٠ و عصر پنجشنبه با تعداد١٨٥١ نفر داوطلب اختصاص یافته است.

وی در رابطه با رفع نقص کارت آزمون  افزود: از تاریخ پنجم لغایت هفتم اردیبهشت ماه باجه رفع نواقص در پردیس شهر دانشگاه ارومیه واقع در خیابان شهید بهشتی مشغول به فعالیت می باشد و داوطلبان در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در کارت ورود به جلسه می توانند با مراجعه به محل مربوطه نسبت به رفع نواقص اقدام نمایند.

لازم بذكر است: سرویس ایاب ذهاب داوطلبان از ساعت ٦  صبح الی 7:15 از خیابان رازی دایر می باشد