آخرین اخبار

جشن اختتامیه سالگرد طرح تحول کارآفرینانه دانشگاه ارومیه با تقدیر از ایده های برتر دانشجویی پایان یافت


جشن اختتامیه اولین سالگرد طرح تحول کارآفرینانه به همت مدیریت کارآفرینی دانشگاه، دفتر ارتباط با صنعت معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه و همکاری کانون دانشجویی کارآفرینی با حضور رییس دانشگاه ارومیه، معاونین، اساتید و با استقبال حداکثری دانشجویان، یکم خرداد ماه در تالار شهید چمران برگزار گردید.

دکترحب نقی رییس دانشگاه ارومیه در این همایش با اشاره به یکپارچگی و همدلی سرنوشت ساز ملت گفت: مردم انقلابی ایران همواره در برهه های مختلف، مجاهدانه و غیرتمندانه مدافع نظام جمهوری اسلامی و حریم ولایت بودند و باز هم در حماسه ای دیگر با حضور پرشور خود در انتخابات ریاست جمهوری، عظمت ایران را به رخ جهانیان کشیدند.
رییس دانشگاه با تاکید بر نقش دانشگاه ها در توسعه کارآفرینی در جامعه افزود: هدف عمده آموزش کارآفرینی در مراکز آموزشی این است که فراگیران اعتماد به نفس و ظرفیت لازم را برای خود اظهاری کسب کنند و بتوانند دانشی را که فرا گرفته اند در عمل بکار گیرند و یاد بگیرند که چگونه فرصت ها را شناسایی و مورد بهره برداری قرار دهند و با یکدیگر همکاری داشته باشند.


در ادامه دکتر سید جعفر زنوزی مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد طرح تحول کارآفرینی، هدف از اجرای این طرح را، حرکت در مسیر چشم انداز 5 ساله دانشگاه، ترویج خلاقیت در بین دانشجویان و ایجاد فرصتی مناسب برای ارائه و به چالش کشیدن ایده ها که منجر به انتخاب ایده های برتر و نهایتاً کارآفرینی می گردد عنوان نمود.


رونمایی از دستگاه سیستم ارزیابی واکنش (ساو) ساخت داخل، ایده مرکز مشاوره تندرستی و سلامت دانشگاه که به همت مدیریت تربیت بدنی دانشگاه و پارک فناوری استان ساخته شده بود از حواشی این نشست بود.


در پایان از ایده های برتر برگزیده در نوزدهمین رویداد طرح تحول کارآفرین و عوامل اجرایی برگزاری طرح تحول و اساتید تحلیلگر جلسات تقدیر و قدردانی گردید.

.

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:793  این هفته:20640  این ماه:80306  امسال:1034573