آخرین اخبار

دکتر حب نقی در جلسه گفت و شنود هیات رییسه با دانشجویان دکتری که با همراهی معاونین دانشجویی، آموزشی و پژوهشی و مشاور رییس در امور برنامه ریزی ، بودجه و امور مالی؛ چهاردهم آذر ماه در سالن اجتماعات دانشکده علوم ترتیب یافت با بیان مطلب فوق گفت: تاکنون ظرفیت های رشته های مختلف که از دانشگاه برای سازمان سنجش به جهت پذیرش عنوان می شد از سوی معاونت آموزشی اعلام می گردید که از امسال مقرر شد پس از تایید اداره تحصیلات تکمیلی، مورد تایید نهایی هیات رییسه دانشگاه نیز قرار گیرد.

رییس دانشگاه در ادامه بر دیدار و تعامل بیشتر با دانشجویان تاکید نمود و افزود: از ارتباطات بیشتر با دانشجویان استقبال می کنیم و در همین راستا شورای مشورتی دانشجویی نیز در دستورکار قرار دارد.

 

دکتر حب نقی در خصوص یکی از مسائل دانشجویان دکتری مبنی بر ممنوعیت استخدام فارغ التحصیل دانشگاه ارومیه به عنوان عضو هیات علمی این دانشگاه تصریح نمود: اینکه این طرح توسط هیات امنای دانشگاه مصوب گردید هدف آن جلوگیری از استخدام فارغ التحصیلان اساتید همین دانشگاه است که سلسله وار علم استاد خود را بدون کم و کاست و مطلب اضافی به دانشجوی بعدی انتقال ندهند و مقرر بود که برای تمامی دانشگاههای کشور مصوب گردد و اگر برای همه ی دانشگاهها مصوب نگردد ما هم با اجرای آن موافق نخواهیم بود.

دکتر سلیمان پور معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه در این نشست از اختصاص بیش از 50 میلیارد ریال برای تجهیز آزمایشگاهها و آزمایشگاه مرکزی خبر داد و گفت: متاسفانه کمبود امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی در دانشگاهها به یک نقیصه  تبدیل شده اما ما نهایت تلاش مان را می کنیم تا با تامین مواد مورد نیاز، نیازهای اساتید و دانشجو را مرتفع کنیم.

پولی شدن اماکن ورزشی، اینترنت کم سرعت، اختصاص خوابگاه در ترم تابستان، مشکلات خوابگاهی، تعاملات ما بین مسئولین و دانشجویان و ... از مسائل دیگری بود که در جلسه مذکور مطرح گردید.

 

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:2516  این هفته:28475  این ماه:125565  امسال:1097395