آخرین اخبار

بر اساس آخرین نتایج اعلام شده از سوی پایگاه شاخص‌های اساسی علم (ISI - ESI)  سه عضو هیات علمی دانشکده های فنی و مهندسی و برق و کامپیوتر و دانشگاه ارومیه در جمع دانشمندان یک درصد پراستناد در سطح بین‌الملی قرار گرفتند.

نتایج جدید رتبه‌بندی دانشمندان، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی برتر در نظام رتبه‌بندی ESI  یا همان Essential Science Indicators  نشان می‌دهد به ترتیب دکتر چنگیز قبادی، دکتر جواد نوری نیا و دکتر قادر رضا زاده از دانشکده های برق و کامپیوتر و فنی و مهندسی در فهرست پژوهشگران یک درصد پراستناد جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المللی بر اساس پایگاه شاخص های اساسی علم (ISI-ESI) قرار گرفته اند.

در پایگاه شاخص‌های اساسی علم که نویسندگان یک درصد برتر دنیا نیز از طریق آن شناسایی و معرفی می‌شوند محققان بر اساس تعداد استنادهای دریافتی مقالات آنها در رشته‌های ۲۲ گانه علم، مرتب‌سازی می‌شوند و یک درصد آنها تحت عنوان دانشمندان یک درصد برتر انتخاب می‌شوند.

دکتر چنگیز قبادی و دکتر نوری نیا عضو هیات علمی گروه مهندسی برق - مخابرات و دکتر قادر رضازاده عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک هستند که هر کدام تاکنون بیش از 80 مقاله ژورنال داشته اند که استنادهای بسیاری به مقالات آنها شده است.

معاونت پژوهشی این موفقیت را به این عزیزان که باعث سربلندی دانشگاه ارومیه شده اند تبریک عرض نموده و برایشان آرزوی توفیقات بیشتر دارد.

 

      دکتر جواد نوری نیا

دکتر جواد نوری نیا

 دکتر قادر رضا زاده

دکتر چنگیز قبادی

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:2788  این هفته:23483  این ماه:86326  امسال:1048366