آخرین اخبار

دانشگاه ارومیه کارگاه آموزشی دو روزه ویژه کارشناسان دفتر جذب دانشگاههای ارومیه، غیرانتفاعی و پیام نور استان ترتیب داده که طی روزهای 3 و 4 بهمن ماه با هدف آموزش بیشتر قوانین و مقررات جذب و تبدیل وضعیت اساتید، آموزش فرایندهای سامانه جذب و تبدیل وضعیت در سالن شورای ستاد مرکزی دانشگاه در حال برگزاری است. دکتر محمدرضا رضوان طلب، رئیس مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این نشست شرکت نموده و با کارشناسان به گفتگو نشست.

 

دکتر رضوان طلب گفت: اساتید و معلمین همواره مورد تکریم جامعه و دولتمردان بوده اند و از بالاترین فضیلت های دینی خدمت به اهل دانش است و  شما کارشناسان و ما افتخار می کنیم در محلی خدمت می کنیم که خدمتگذار این انسانهای شریف هستیم.

وی ادامه داد: جدایی دین و دانش از همدیگر، ذهنیت غلط و مغرضانه ای است که دشمنان در پی آن بوده و بر آن دامن می زنند که به قطعیت می توان گفت اسلام همواره بر همراهی و خدمت متقابل اهل دین و علم تاکید کرده است و رسالت ما این است که ذهنیت غلط ساخته دشمنان اسلام را طرد کنیم.

رئیس مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افزود: از کارشناسان میخواهیم ضمن اینکه با بهترین نحو و حسن خلق با اساتید و متقاضیان برخورد می نمایند از رفتارهای جانبدارانه و تفاوت قائل شدن میان مراجعه کنندگان پرهیز نمایند.

وی در پایان این نشست اظهار داشت: در سامانه کنونی مرکز جذب، بیشتر نواقص و مشکلات سامانه قبلی حذف شده و همکاران محترم در دفتر جذب مرکزی در حال بهینه سازی بیشتر این سامانه هستند.

 

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:3271  این هفته:31985  این ماه:124371  امسال:1095091