آخرین اخبار

این مراسم پنجم اسفندماه با حضور رییس دانشگاه، معاون دانشجویی و مدیر فرهنگی و اجتماعی در محل دفتر معاونت فرهنگی دانشگاه برپا و دکتر یونسعلی علیجو در این حوزه آغاز بکار نمود.

وی پیش از این در مسئولیت دبیرخانه هیات جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ایفای نقش می نمود و اینک با حفظ این سمت، مدیریت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه را نیز عهده دار شد.

دکتر حب نقی، رییس دانشگاه ارومیه ضمن آرزوی توفیق برای وی در مسئولیت جدید و قدردانی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین کریم جباری در حوزه فرهنگی، خصوصیات بازر آقای دکتر علی جو را صداقت و بردباری عنوان نمود.

وی افزود: قانونمندی آقای دکتر علیجو و رعایت عدل و انصاف کاری ایشان بی شک در بخش فرهنگی ثمرات خوبی را در برنامه های پیش بینی شده به دنبال خواهد داشت.

دکتر علیجو کار در حوزه فرهنگی و اجتماعی را بالاخص در محیط دانشگاهی را موهبت دانست و تاکید نمود: کار فرهنگی کاری مهم و حساس است و بایستی به تمام اقشار دانشگاهی اختصاص یابد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اظهار امیدواری کرد که با مشارکت همکاران این حوزه و فعالین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گام های تاثیرگذاری در مسائل مبتلا به برداشته شود.

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:391  این هفته:16537  این ماه:104229  امسال:1112953