آخرین اخبار

طی مراسمی که به همت اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد از سه نفر از مفاخر استان آذربایجان غربی تجلیل به عمل آمد که از دکتر ماهرخ غنی شایسته عضو هیات علمی گروه برق مخابرات دانشگاه نیز به عنوان یکی از سه مفاخر استان تجلیل شد.

در این مراسم که دهم اردیبهشت ماه برگزار شد از مفاخر استان، آیت الله علی اکبر قریشی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، دکتر ماهرخ غنی شایسته از مفاخر علمی و پژوهشی دانشگاهی و جهان پهلوان سیامند رحمان قهرمان وزنه برداری جهان تقدیر به عمل آمد.

در متن تقدیرنامه آمده است: «ماندگاری آذربایجان غربی همیشه مرهون استواری و همت بلند فرزندان برومندش بوده است سرزمینی که در دامن خود انسانهای بزرگ و همت های بلند پرورانده است.»

شایان ذکر است: دکتر غنی شایسته عنوان "برنده اولین دوره جایزه زنان در علم در رشته فنی مهندسی در سال 1396" را نیز در کارنامه افتخارات خود دارد و عضو قطب علمی سیستم های دسترسی چندگانه پژوهشکده مخابرات نظری دانشگاه صنعتی شریف است.

وی پژوهشگر برگزیده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 1394 و پژوهشگر برتر دانشگاه و استانی در سالهای 92، 93 و 94 می باشد.

دکتر غنی شایسته تاکنون 101 مقاله در ژورنال ها و کنگره های داخلی و خارجی منتشر نموده، راهنمایی 25 پایان نامه را به انجام رسانده، دارای 6 اختراع و امتیاز معنوی است و 11 پروژه تحقیقاتی را هم اجرا نموده است.

روابط عمومی دانشگاه ضمن تبریک این موفقیت، برای این استاد ارجمند آرزوی توفیقات بیشتر را دارد.

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:497  این هفته:16643  این ماه:104335  امسال:1113059