آخرین اخبار

تشکیل جلسه شورای پایگاه شهید یعقوبی با حضور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه

جلسه شورای پایگاه شهید یعقوبی دانشگاه ارومیه نوزدهم اردیبهشت ماه با حضور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه و کارکنان بسیجی درسالن شورای ستاد مرکزی تشکیل گردید.

حجه الاسلام و المسلمین غلامرضا کیومرزی مسئول دفتر نهاد گفت: بنده از روند جلسات بسیج کارکنان کاملاً اطلاع داشتم و با توجه به اینکه این جلسات به صورت هدفمند برگزار می گردد، خلاء چنین جلساتی در دانشگاه کاملاً مشهود بود.

وی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص احادیث و روایات متواتر تصریح نمود: از جمله روایات متواتر که به نقل از نبی مکرم اسلام بیان شده حدیث" مَنْ ماتَ وَلَمْ يَعْرِفْ إمامَ زَمانِهِ ماتَ مَيْتَةً جاهِلِيَّةً  هر کس امام زمان خود را نشناسد به مرگ جاهلیت از دنیا رفته است" می باشد.

حجت الاسلام کیومرزی ادامه داد: در معرفت امام مهمترین گزینه، محبت به امام است. هر کس محبت به اهل بیت علیه السلام را داشته باشد می توان گفت از اهل بیت علیه السلام است. محبت به اهل بیت علیه السلام، تبعیت از آنان را به همراه خواهد داشت و هر کس بخواهد امام را بشناسد، با تبعیت و محبت می تواند امام را بشناسد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه در پایان بر برگزاری چنین جلساتی برای بررسی و فهم دقیق از مسائل دینی تاکید کرد.