آخرین اخبار

دکتر مقصود سلیمان پور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه از اخذ مجوز رسمی آزمایشگاه آنالیز خاک،آب و گیاه به مسئولیت فنی دکتر محسن برین عضوهیات علمی دانشگاه در دانشکده کشاورزی خبر داد.

دکتر برین

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه در این خصوص گفت: پیرو اخذ 9 گواهینامه ISO9001  برای آزمایشگاههای زیر مجموعه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه و با تلاش و پیگیری های بعمل آمده، شبکه آزمایشگاههای دانشگاه ارومیه (شادا) موفق به دریافت این مجوز شده که ضمن درآمدزایی چشمگیر برای دانشگاه، زمینه ساز آموزش علمی و عملی دانشجویان بیشتر این رشته به خصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی خواهد بود .

دکتر سلیمان پور همچنین از اخذ استاندارد ISO 17025 و مجوز برای آزمایشگاه های مرجع محیط زیست، آزمایشگاه همکار اداره استاندارد، آزمایشگاه همکار سازمان دامپزشکی، آزمایشگاه همکار معاونت غذا و دارو، آزمایشگاه همکار پزشکی قانونی به عنوان برنامه سال جاری دانشگاه سخن گفت و افزود: اخذ مجوزها در دستور کار آزمایشگاه مرکزی دانشگاه قرار دارد.

دکتر برین عضو هیات علمی رشته علوم خاک دانشکده کشاورزی دانشگاه ارومیه است وی دارای بیش از 67 مقاله در ژورنالهای معتبر علمی و همایش های ملی می باشد وی همچنین 4 پروژه تحقیقاتی را نیز به انجام رسانده است.

 

 

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:2502  این هفته:28461  این ماه:125551  امسال:1097381