آخرین اخبار

مرکز تندرستی و مشاوره دانشگاه ارومیه در سال 90 از سوی  وزارت علوم فناوری و تحقیقات ایجاد شده است هدف اصلی این مرکز سنجش جسمانی دانشجویان،  اصلاح ناهنجاری های قامت، انجام مشاوره های ورزشی و برگزاری کلاس های آمادگی جسمانی می باشد .

مرکز تندرستی دانشگاه ارومیه در چند سال اخیر با فعالیت های خود توانست  قطب علمی مراکز تندرستی کشور شناخته شود  و در کنار خدمات دانشجویی به مردم سطح شهر نیز به ارائه خدمات می پردازد.

این مرکز همچنین در زمینه دارو و ورزش، قلب و  ورزش  و  بیماری های خاص که به  نوعی در ارتباط با  ورزش  هستند  فعالیت می نماید.

شایان ذکر است : برگزاری کارگاه های آموزشی ورزشی؛ دوره های کارآفرینی برای دانشجویان تربیت بدنی؛ انجام مشاوره های پایان نامه ای نیز جزء فعالیت هایی هستند که با تلاش مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در این مرکز انجام می شود .

همچنین در این مرکز، کلاس هایی شامل کاهش وزن، تناسب اندام ، تندرستی و آمادگی جسمانی و ورزش سالمندی، حرکات اصلاحی برای کودکان و بزرگسالان برگزار می شود.

لازم بذکر است : در مرکز تندرستی دانشگاه کلاس فوتبال و تنیس خاکی برای کودکان هم برگزار خواهد شد که شروع کلاس ها برای امسال از اول تیر تا بیست و پنج شهریور خواهد بود .

این مرکز در طبقه فوقانی استخر دانشگاه ارومیه واقع در پردیس شهر دانشگاه ( خیابان شهید بهشتی ) دایر است .

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:1832  این هفته:35885  این ماه:129065  امسال:1442320