آخرین اخبار

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه با اشاره به شرکت 11269 نفر داوطلب کنکور سراسری در پنج گروه آزمایشی در حوزه دانشگاه ارومیه، گفت: از این تعداد 5 هزار و 141 داوطلب زن و 6128 داوطلب مرد در این حوزه رقابت خواهند کرد.

دکتر علیرضا مظفری با بیان این خبر، اظهارداشت: کنکور سراسری 1397 در شهر ارومیه و 14 شهرستان دیگر استان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این آزمون ملی به مدت دو روز در دو نوبت صبح و عصر در روزهای پنج شنبه و جمعه 7 و 8 تیرماه برگزار می‌شود که داوطلبان دانشگاه ارومیه، در سه حوزه ساختمان زریاب خویی و دانشکده های دامپزشکی و علوم به رقابت می پردازند.

دکتر مظفری از داوطلبانی که در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی، فنی، هنر، علوم تجربی، زبان های خارجی و علوم انسانی در این آزمون شرکت می نمایند درخواست نمود: برای حضور در جلسه آزمون، علاوه بر کارت شرکت در جلسه آزمون، کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار نیز به همراه داشته باشند.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در برگزاری آزمونهای سازمان سنجش در دانشگاه ارومیه افزود:کارت ورود به جلسه از روز یکشنبه 97/04/03 در سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان در صورت مغایرت در کارت ورود به جلسه با مشخصات خود و یا نواقص در کارت می بایست به باجه رفع نقص که در پردیس دانشگاهی دانشگاه ارومیه واقع در خیابان شهید بهشتی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 5 و ششم تیرماه تشکیل خواهد شد مراجعه نمایند ضمناً ساعت کار باجه رفع نقص صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و بعد از ظهر از ساعت ۱۴ الی ۱۸ است.

همچنین این باجه در روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت 6:30 الی 15 جهت رفع نقص باز خواهد بود.

شایان ذکر است: داوطلبان می توانند از سرویس های پولی دانشگاه که در ابتدای خیابان رازی ( شهر) مستقر خواهد بود و به صورت رفت و برگشت می باشد جهت رفت و آمد استفاده نمایند.

گفتنی است: زمان بسته شدن دربها در نوبت صبح ساعت 7:30 و در نوبت عصر ساعت 15 خواهد بود.

لازم به ذکر است: اعلام نتایج اولیه ، دهه دوم مرداد 97 به صورت کارنامه بوده و از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد