آخرین اخبار

 

تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه ارومیه و شرکت توزیع نیروی برق استان با حضور دکتر رحیم حب نقی رئیس دانشگاه و مهندس اکبر حسن بکلو مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سیزدهم مرداد ماه به امضاء رسید.

این تفاهم نامه در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های کلان وزارت نیرو و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ایجاد زمینه‌های جلب همکاری، ارائه خدمات علمی - فنی، گسترش تحقیقات توسعه ای و کاربردی، برای حمایت از ارتقای بهره‌وری و بازدهی بخش تحقیقات در دستگاه‌های اجرایی و دستگاه‌های علمی، پژوهشی از طریق سرمایه‌گذاری مناسب و به منظور توسعه پژوهش‌های کاربردی، استفاده بهینه از امکانات، استعدادها و ظرفیت‌ها، رفع نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی، مشارکت موثر استادان و پژوهشگران دانشگاهی و صنعتی و به طور کلی گسترش همکاری‌های بین صنعت و دانشگاه، بین شرکت توزیع نیروی برق استان و دانشگاه ارومیه منعقد شد.

حمایت از تعریف پروژه های کاربردی مورد نیاز شرکت، ارائه سیمنارها، دوره های تخصصی و کارگاههای آموزشی کوتاه مدت، حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی، تدوین و تالیف اسناد و مدارک علمی و تبادل آنها، انتشار مقالات علمی مشترک در جهت ارتقاء دانش فنی کشور، برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت برای محققین و کارشناسان شرکت و ... از موضوعات برجسته این تفاهم‌نامه می‌باشد.
گفتنی است این تفاهم نامه از زمان امضا به مدت 2 سال معتبر بوده و در صورت توافق طرفین قابل تمدید است.

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:3305  این هفته:27275  این ماه:98025  امسال:1135083