آخرین اخبار

در جریان برگزاری سومین همایش ملی کانون های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که از یازدهم الی سیزدهم شهریور ماه در دانشگاه فردوسی مشهد و با حضور دکتر صدیقی معاون وزیر علوم و رییس سازمان دانشجویان وزارت، دکتر صادقی رئیس مرکز مشاوره و سلامت وزارت علوم و همچنین دکتر ریاضی مشاور معاون وزیر و ... برگزار گردید فعالیتهای مراکز مشاوره دانشگاه ها در قالب پوستر ارائه گردید و پوستر کانون دانشجوئی همیار مرکز مشاوره دانشگاه ارومیه با توجه به فعالیت های انجام داده در راستای سلامت روان دانشجویان در منطقه سه کشوری؛ حائز رتبه ممتاز گردید.

دکتر صادقی مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این همایش با اشاره به خصوصیات همیاران در مقبولیت داشتن بین همسالانشان، بر آموزش‌های همیاران تاکید نمود و گفت: با داشتن این خصوصیات می‌توان از نیروی منسجم همیاران در راستای استفاده از سرمایه اجتماعی برای ارتقای سلامت روان جامعه دانشگاهی استفاده کرد.

 

لازم به ذکر است: کانون همیاران سلامت روان دانشگاه ارومیه  از زمستان 96 فعالیت خود را به صورت رسمی شروع کرده است و مجید محمدی، کانی حاتمی، زهرا جعفری، فاطمه مختاری، صبا اسماعیل زاده و کوثر حق زاده اعضای شورای مرکزی کانون همیاران سلامت دانشگاه ارومیه در سال تحصیلی 96- 97 هستند.

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:2763  این هفته:48771  این ماه:188128  امسال:1605312