آخرین اخبار

مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشکده علوم شانزدهم مهر ماه با حضور دکتر حب نقی رییس دانشگاه و رییس دانشکده علوم و معاونین، مدیران گروه های آموزشی دانشکده و حضور گسترده دانشجویان برگزار گردید.

در این مراسم که با همکاری دانشکده علوم و معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه و تشکل های دانشجویی دانشکده ترتیب یافت دکتر حب نقی رییس دانشگاه در سخنانی ضمن خیر مقدم گویی به دانشجویان جدیدالورود، دانشگاه ارومیه را قدیمی ترین مرکز آموزش عالی در ایران توصیف کرده و گفت: در برنامه راهبردی دانشگاه برای دانشجویان برنامه های ویژه ای برای اشتغال و نشاط آنان تدارک دیده شده است و قصد داریم دانشجویانی در این دانشگاه تربیت شوند که بعد از فارغ التحصیلی بتوانند با دارا بودن مهارت های لازم، خود اقدام به اشتغالزایی بکنند.

وی با اشاره به بهبود  وضعیت دانشگاه ارومیه در رتبه بندی علمی جهانی، دانشجویان جدید را به علم آموزی و پشتکار دعوت کرده و آینده ایران را متعلق به آنان دانست.

دکتر حب نقی وحدت ملی را نیاز امروز جامعه دانست و افزود: در کشور ما امروز بیش از همیشه نیازمند وحدت ملی هستیم و باید با تلاش و کوشش و وحدت، مشکلات موجود را بر طرف نماییم و برای سربلندی ایران عزیزمان بیش از پیش تلاش نماییم.

 

رییس دانشگاه با اشاره به امکانات موجود در دانشگاه ارومیه از قبیل امکانات ورزشی و تفریحی و رفاهی، به دانشجویان توصیه کرد همواره در زندگی خود دو اصل امانتداری و صداقت را سر لوحه برنامه های خود قرار دهند.

دکتر امنیت طلب رییس دانشکده علوم نیز در سخنانی کوتاه، ضمن خیر مقدم گویی به دانشجویان جدیدالورود، آنان را به استفاده از دوران سازنده و لذت بخش دانشجویی فراخواند و گفت: از همین ابتدای ورود به دانشگاه به صورت جدی برای مطالعه دروس برنامه ریزی کنید تا در ترم های آتی با مشکل مواجه نشوید.

دکتر امنیت طلب با دعوت دانشجویان به فراگیری دانش و سختکوشی در این زمینه، دانشجویان را از پرداختن به مسایل حاشیه ای بر حذر کرد.

 

تجلیل از نفرات برتر نیمسال گذشته، اجرای مسابقه حضوری و پخش کلیپ های معرفی دانشکده علوم و استان آذربایجان غربی از بخش های جنبی این مراسم بود.

همچنین در این مراسم با مساعدت معاونت فرهنگی دانشگاه، به قید قرعه به 10 نفر از دانشجویان جدیدالورود، هزینه سفر به مشهد مقدس هدیه گردید.

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:3209  این هفته:27179  این ماه:97929  امسال:1134987