آخرین اخبار

چهارمین جشنواره های "رویش" و "حرکت "دانشگاه ارومیه که سنگ بنای جشنواره ملی حرکت است با حضور رییس دانشگاه، معاونین، روسای دانشکده، اساتید و دانشجویان؛ 26 ام آبان ماه در محل ساختمان زریاب خویی آغاز بکار کرد

در این نمایشگاه 50 نهاد دانشجویی از قبیل کانونهای فرهنگی، اجتماعی، هنری و مذهبی، انجمنهای علمی دانشجویی، هیئات مذهبی، تشکلهای اسلامی، جهاد دانشگاهی، مرکز مشاوره، تربیت بدنی، غرفه راهبردهای شخصی، نشریات دانشجویی و ... در قالب 27 غرفه دستاوردهای خود را در بخش حجمی و فعالیت های اجرایی به نمایش گذاشتند.

 

جشنواره حرکت و رویش که هر دو در کنار هم و با هم برگزار می گردد حاصل تلاش یکساله این نهادها و به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ارومیه برپا شده به دست رییس دانشگاه،مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی ازمسئولین عالی رتبه این دانشگاه گشایش یافت همچنین اجرای مولودی خوانی توسط هیات ابا عبدالله الحسین در بخش ابتدایی مراسم افتتاحیه شور خاصی به نمایشگاه بخشید.

این نمایشگاه که غرفه های آن توسط خود دانشجویان اداره می شود تا 29 آبان ماه از ساعت 9 صبح لغایت 16 عصر برای بازدید عموم دانشگاهیان باز خواهد بود.

 امید است جشنواره های درون دانشگاهی حرکت و رویش زمینه ساز کسب افتخارات علمی و فرهنگی برای دانشگاه ارومیه در جشنواره ملی حرکت باشد و حمایت های بیشتر مسئولین و تلاش و خلاقیت مضاعف دانشجویان را می طلبد.