آخرین اخبار

روز دوشنبه 26 آذرماه دکتر حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه از دبیران و اعضای منتخب انجمن علمی معماری و انجمن علمی مرتع و آبخیزداری این دانشگاه که در جشنواره ملی حرکت حائز ربته های برتر شده بودند، تجلیل کرد.

دکتر رحیم حب نقی در حاشیه این تجلیل  ضمن تاکید بر اینکه دانشجویان سعی کنند در رشته های مورد علاقه خود فعالیت کنند، گفت: ماهیت انجمن های علمی دانشجویی فعالیت دانشجویان در زمینه رشته مورد علاقه خود است. دانشگاه ارومیه نیزحمایت های مادی و معنوی از این انجمن ها را در برنامه خود دارد. 

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا کیومرزی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ارومیه نیز در این جلسه بیان کرد: این موفقیت انجمن های علمی بسیار ارزشمند است و هرگاه فعالیت های علمی با خلوص نیت همراه بوده،عبادت است. ما هر وقت از انجمن های علمی دانشجویی حمایت کرده ایم، نتایج مثبتی حاصل شده است. 

لازم به ذکر است در یازدهمین جنشواره ملی حرکت ویژه انجمنهای علمی دانشجویی که با تأکید بر هم ­افزایی، تکثیر ایده­ های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمنهای علمی دانشجویی برگزارش شد،  انجمن علمی مرتع و آبخیزداری دانشگاه ارومیه عنوان دوم در بخش نشریه و انجمن علمی معماری این دانشگاه نیز عنوان سوم در بخش فعالیت های خلاقانه را کسب کردند.