آخرین اخبار

همکاران دانشگاه ارومیه در بازسازی یک مدرسه ابتدایی در روستای «چراغ آباد» از توابع بخش «دینور» شهرستان «صحنه» در مناطق زلزله زده کرمانشاه مشارکت کردند. 

به جهت این مشارکت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با اهدای لوح سپاس و نشان ویژه به دکتر علیجانپور به عنوان نماینده کارکنان و اساتید دانشگاه ارومیه در این امر پسندیده، تجلیل کردند. 

در قمستی از این لوح که به امضای مهرالله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرروش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و همچنین محمد رضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور رسیده، آمده است:

«خداوند متعال را سپاس می گوییم که طی سالیان متمادی خیرین مدرسه ساز همراه و همگام نظام تعلیم و تربیت بوده و در تامین آینده ی روشن برای دانش آموزان عزیز میهن اسلامی عملکردی ارزشمند و افتخار آفرین داشته اند. 

در این رابطه جامعه خیرین مدرسه ساز و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور نقش آفرینی و حضور به موقع و اثر بخش آن خیّر محترم در بازسازی فضاهای آموزشی آسیب دیده در زلزله سال گذشته استان کرمانشاه را شایسته حق شناسی دانسته و مراتب قدردانی خود را از احساس مسئولیت شما فرهیخته گرامی در تعمیق پیوندهای عمیق اجتماعی و گسترش روحیه مشارکت و همبستگی ملی ابراز می کنیم. »

لازم به ذکر است بازسازی این مدرسه تا کنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. 

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:503  این هفته:27112  این ماه:111296  امسال:1211876