آخرین اخبار

در راستای هم‌افزایی و ایجاد تعامل سازنده مابین دست‌اندرکاران حفاظت از تالاب های استان و ایجاد هماهنگی با اقدامات مرتبط با احیای دریاچه ارومیه، جلسه ای  با حضور  مدیران و نمایندگان محترم اداره کل محیط زیست، سازمان جهاد کشاورزی، سازمان آب منطقه ای، ستاد احیای دریاچه ارومیه، استاندارای آذربایجان غربی، دفتر حفاظت از تالاب ها، تسهیل گران فعال در حوزه تالاب ها و  همکاران گروه محیط زیست پژوهشکده  مطالعات دریاچه ارومیه در محل این پژوهشکده روز یکشنبه 30 دی ماه برگزارشد.

 مهندس رسول جلیلی رییس سازمان جهاد کشاورزی استان در این جلسه ضمن اشاره به ظرفیت ها و محدودیت های بخش کشاورزی استان، گزارشی از فعالیت های انجام شده توسط سازمان جهاد کشاورزی در ارتباط با کشاورزی پایدار و جلب مشارکت کشاورزان در حفظ تالاب ها ارائه نمود.

در ادامه جلسه، مدیران و نمایندگان هر یک از نهادها و سازمان های حاضر در جلسه، پروژه ها و اقدامات انجام شده سازمان متبوع خود را شرح دادند.

لازم به ذکر است این جلسه با هدف هم افزایی و افزایش آگاهی بین گروه های موثر در حفاظت تالاب ها، معرفی طرح های موفق و حرکت به سمت یکپارچه سازی دیدگاه ها و فعالیت ها برگزار شد. با توجه به نقش اساسی اقدامات مشارکتی در موضوع احیای دریاچه ارومیه، چنین جلساتی می تواند باعث پرهیز از موازی کاری ها باشد.

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:3126  این هفته:35835  این ماه:127414  امسال:1441763