آخرین اخبار

بر اساس اعلام ستاد حفاظت آزمون استان به اطلاع کلیه اعضای محترم هیات علمی، کارکنان عزیز و دانشجویان گرامی می رساند ضمن تشکر و قدردانی در خصوص همکاری های لازم، با توجه به برگزاری آزمون دکتری در روز جمعه سوم اسفند ماه 1397 (پردیس نازلو) خواهشمند است موارد زیر رعایت گردد:

1- روز چهارشنبه مورخ 97/12/01 ساعت 18 لغایت جمعه 97/12/03 ساعت 18 پارک نمودن خودرو و هرگونه وسیله نقلیه در محدوده دانشکده دامپزشکی، دانشکده برق و کامپیوتر و ساختمان کلاسها و خوابگاه های محدوده فوق ممنوع است. 

2- ورود به حوزه های امتحانی(دانشکده دامپزشکی، دانشکده برق و کامپیوتر و ساختمان کلاسها) تحت هر شرایطی ممنوع می باشد. در موارد خاص لطفاً با حراست دانشگاه هماهنگی گردد. 

3- اینترنت و wifi در حوزه های امتحانی مذکور در زمانهای اعلام شده قطع خواهد شد. 

4- در روز جمعه سوم اسفند ماه حضور کلیه همکاران به غیر از عوامل حفاظت آزمون و عوامل اجرایی (با کارت شناسایی) در حوزه های مربوطه مجاز نمی باشد.

5- در روز برگزاری امتحان خیابان درب ورودی دانشگاه از سمت درمانگاه تا انتهای دانشکده علوم و خیابان پشت دانشکده علوم تا دانشکده دامپزشکی و همچنین اطراف خوابگاه های محدوده ذکر شده بسته خواهند بود و خواهشمند است جهت پارک نمودن خودرو از قسمتهای دیگر دانشگاه استفاده گردد. 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:2763  این هفته:35672  این ماه:157910  امسال:1692629