آخرین اخبار

دکتر قاسم مرندی مسئول انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه ارومیه در جلسه هیات موسس این انجمن گفت: انجمن فارغ التحصیلی دانشگاه ارومیه در زمینه فراخوان و تکمیل نمودن فرم انجمن   توسط فارغ التحصیلان در بین دانشگاه های کشور رتبه اول را کسب نموده است.

دکتر مرندی ادامه داد: شروع کار انجمن از خرداد ماه امسال بوده و تا کنون توانستیم با 1200 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه که در سالهای 90 ، 92 و 94 فارغ التحصیل شده اند، ارتباط تلفنی برقرار کرده و قسمتی را نیز به صورت الکترونیکی جهت تکمیل فرم فراخوان داده ایم.

وی  با اشاره به تشکیل اولین جلسه هیات موسس این انجمن است گفت: 22 نفر از کارمندان و اعضای هیات علمی دانشگاه ارومیه که خود فارغ التحصیل این دانشگاه در ادوار گذشته هستند، عضو این هیات موسس بوده و با تشکیل جلسات مختلف اساسنامه و آیین نامه های آن را تدوین و تصویب خواهند کرد.

دکتر مرندی در مورد اهداف این انجمن بیان کرد: تعامل و ترغیب فارغ التحصیلان برای ایجاد ارتباط های سازنده و خلاق، استفاده از تجارب و موفقیتهای فارغ التحصیلان توسط همدیگر، ایجاد بسترهای کارآفرینانه و رصد فعالیت های شغلی فارغ التحصیلان، ایجاد ارتباط در جهت اعتلا و ارتقای علمی فارغ التحصیلان از طریق دانشگاه، ایجاد نهادهایی برای جذب کمک ها در جهت کارآفرینی فارغ التحصیلان و معرفی فرصتها از جمله اهداف این انجمن است.

این عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه ادامه می داد: ایجاد ثروت و رفاه برای فارغ التحصیلان و قشر دانش آموخته و ایجاد حس اعتماد به دانشگاه و علم، پیشبرد اهداف دانشگاه در راستای سیاست‌های کلان وزارت علوم و نظام آموزشی کشور مبتنی بر کارآفرینی علم محور، تامین و افزایش سرمایه های مالی و فکری دانشگاه و استفاده از پتانسیل های دانشگاه در جهت کاهش مشکلات اقتصادی، صنعتی  و رفاهی از جمله چشم اندازها و نگرشهای دانش بنیان این انجمن است.

 دکتر مظفری معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه نیز در این جلسه گفت: هر فارغ‌التحصیل یک سرمایه است و می‌تواند کمک‌حال دانشگاه باشد و در بخش‌های مختلف به ما کمک کند.

وی افزود: انجمن فارغ‌التحصیلان می‌تواند رابط خوبی بین دانشگاه و فارغ‌التحصیلان  بوده و حتی فرصت‌های شغلی به آنها معرفی کند.

لینک صفحه انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه ارومیه

دکتر قاسم مرندی مسئول انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه ارومیه

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:3178  این هفته:35887  این ماه:127466  امسال:1441815