آخرین اخبار

دكتر جمشيد باقرزاده رئیس دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه ارومیه به نمايندگي از دانشگاه در نشست هم‌اندیشی وزیر علوم با استادان و صاحب‌نظران برجسته دانشگاه‌های کشور شركت و مواردي را در خصوص بومي گزيني، پايان نامه ها تحصيلات تكميلي و آيين نامه ارتقاء بيان نمود.

نشست هم‌اندیشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اساتید و صاحب نظران برجسته دانشگاه‌های کشور  با حضور دکتر باقری قائم مقام وزیر علوم، دکتر برومند معاون پژوهش و فناوری، دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم و دکتر احمدی مشاور وزیر علوم و رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور در محل این وزارت برگزار شد.
وزیر علوم در این نشست گفت: در حال حاضر یکی از موضوعاتی که به طور مداوم در مجامع مختلف حقیقی و مجازی مطرح می‌شود، نقش فعالیت‌های علمی جهت بهبود شرایط فعلی کشور است.
وی افزود: اخیراً به دنبال وقوع سیل در کشور، مباحثی در حوزه اجتماعی و سیاسی مطرح شده و سوال‌ها و باورها عموماً بر این اساس است که دانشگاه‌ها می‌توانند در حل این مشکلات مؤثر باشند لذا امروزه این انتظار در جامعه وجود دارد که دانشگاه‌ها به این مسائل ورود پیدا کنند و در رفع بحران‌ها اقدامات مؤثری را انجام دهند.