آخرین اخبار

دکتر رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه در نشست صمیمی رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه ارومیه با رئیس و اعضای هیات علمی دانشکده اقتصاد و مدیریت که روز دوشنبه 25 فرودین ماه در محل سالن اجتماعات این دانشکده برگزار شد، با تاکید بر این نکته که برنامه راهبردی دانشگاه با کمک اعضای هیات علمی همین دانشکده تدوین شده است، خطاب به اعضای هیات علمی حاضر در جلسه گفت: در راستای ارتقای دانشگاه و بین المللی سازی دانشگاه ما را یاری دهید.
وی افزود: پایان نامه های را به سمت کمک به صنعت و جامعه هدایت کنید. کشور سال سختی را از لحاظ مالی پیش رو دارد، اما دانشگاه حرکت خود را ادامه می دهد و باید طوری برنامه ریزی کنیم که هم حق بیت المال و هم حق افراد را در نظر بگیریم.
دکتر «حمزه دیدار» رئیس دانشکده اقتصاد و مدیریت نیز در این دیدار گفت: در یک سال گذشته با توجه به استقرار این دانشکده در ساختمان جدید، بیشتر در جهت تجهیز دانشکده اقدام کرده ایم. همچنین در زمینه پژوهشی نیز شماره اول مجله انگلیسی دانشکده اقتصاد را چاپ و شماره دوم آن نیز در حال نهایی شدن است. همچنین سامانه مدیریت پایان نامه های دانشگاه توسط این دانشکده طراحی شد.
مشکلات کتابخانه، دسترسی به پایگاه های بین المللی مقالات و دادها ، جذب هیات علمی، تجهیز لابراتوار دانشکده، راه اندازی کلینیک ارتباط با صنعت، حق الزحمه پایان نامه ها، سیستم حضور و غیاب تعدد سامانه ها و یکپارچه سازی آنها، ایرادات تاسیساتی دانشکده اقتصاد از جمله مشکلات و مواردی بودند که اعضای هیات علمی دانشکده اقتصاد در این جلسه بیان کردند.

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:533  این هفته:27142  این ماه:111326  امسال:1211906