آخرین اخبار

مراسم افتتاحیه تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه با حضور رئیس دانشگاه ارومیه، مدیر کل تربیتت بدنی وزارت علوم، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولین استانی و با حضور 220 دانشجوی ورزشکار در قالب تیم هایی از دانشگاه های کشورهای ایران، عراق، ترکیه، لبنان  روز پنج شنبه 5 اردیبهشت ماه در سالن طوبی سایت نازلوی دانشگاه ارومیه برگزار شد.
دکتر رحیم حب نقی در آیین افتتاحیه این تورنمنت ورزشی ضمن عرض خوش آمدگویی به چهار زبان فارسی، ترکی ، کردی و عربی ، گفت : بدون تردید هدف پیام و هدف اصلی این جشنواره ایجاد و تقویت مهر و صورت روز افزون است که در رقابت های سالم و دوستانه ورزشی در میان مسئولان و دانشجویان دانشگاه ها و مردم عزیز و شریف کشورهای دوست شرکت کننده تجلی خواهد یافت .
در این تورنمنت دانشجویان ورزشکار دانشگاه های ارومیه، تبریز، علوم پزشکی ارومیه و آذرآبادگان ارومیه از ایران، دانشگاه آتاتورک ارزروم، تکنیکال ارزروم و وان از ترکیه، دانشگاه صلاح الدین از اقلیم کردستان عراق و دانشگاه لبنان از کشور لبنان تا روز 9 اردیبهشت ماه با هم رقابت می کنند.
رشته های فوتسال، والیبال، بدمینتون و تنیس روی میز رشته های ورزشی این تورنمنت بین المللی است
در حاشیه این مراسم هدایایی نیز به رسم یادبود از سوی رئییس دانشگاه های وان و صلاح الدین به رییس و قائم مقام و مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه اهدا شد .

در زیر گزارش تصویری این مراسم را مشاهده نمایید