آخرین اخبار

چهارمین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشکده ها در سال تحصیلی 98-97 روز دوشنبه 30ام اردیبهشت ماه با محوریت نیازهای فرهنگی و اجتماعی دانشکده علوم ورزشی با حضور معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه و رییس این دانشکده برگزار و  مسئله وجود نشاط  در کالبد برنامه های ورزشی بررسی شد. 

در این جلسه که با حضور معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه ارومیه و مشاورین فرهنگی و اجتماعی دانشکده های این دانشگاه برپا شد، دکتر سیدعامری، رییس دانشکده علوم ورزشی ضمن اعلام آمادگی این دانشکده مبنی بر انجام فعالیتهای نشاط بخش فرهنگی گفت: افزایش چشمگیر اردوهای فرهنگی و علمی در ترم جاری گامی حائز اهمیت در راستای ایجاد نشاط دربین دانشجویان بالاخص ساکنین خوابگاه هاست.

دکتر علیجو معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به خِرَد جمعی در سیاستگذاری های فرهنگی و اجتماعی اشاره و عنوان کرد: این سیاستها بایستی در راستای حل مشکلات مبتلابه دانشگاهی قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین جباری مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه نیز در تداوم این جلسه به عملیاتی شدن پشنهادات و طرحهای مطرح شده در جلسه تاکید نموده و خواستار ارائه برنامه عملیاتی مباحث مطرح شده برای جلسه آتی نمود.

نظارت بر ساعت فرهنگی، برنامه ریزی درخصوص آذین بندی فرهنگی کلاسها، تحلیل نقش اساتید و کارکنان در اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی، افزایش تعاملات فرهنگی و اجتماعی با مراکز خارج از دانشگاه از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه 3 ساعته بود.