آخرین اخبار

کتاب  « ELEMENTARY SYNCHRONOUS PROGRAMING » نوشته  دکتر علی جانفدا دانشیار گروه ریاضی دانشکده علوم دانشگاه ارومیه در انتشارات بین المللی «دگرویتر» منتشر شد.

دکتر جانفدا در مورد این کتاب گفت: در این کتاب درسی، برنامه نویسی همگام به دو زبان C++ و جاوا را از طریق الگوریتم ها به خواننده آموزش می دهیم. برای این کار، تلاش شده تا توانایی شناسایی و تجزیه و تحلیل دستورهای ذهنی صادر شده برای حل یک مسئله محاسباتی و طراحی یک الگوریتم بر مبنای آنها در مخاطب به وجود آمده و رفته رفته تقویت گردد. حال با فراگیری کدهای قالب های اساسی الگوریتم در دو زبان C++ و جاوا ، با ترجمه الگوریتم ساخته شده به صورت قالب به قالب با استفاده از شیوه های کارآمد، برنامه به زبان مورد نظر ساخته می شود.

نویسنده این کتاب در پایان گفت : شعار این کتاب این است که «هر زمان الگوریتم نویس ماهری شدید برنامه نویس قابلی خواهید گشت»   

انتشارات دگرویتر یک انتشارات علمی است که سالانه بیش از 800 عنوان کتاب جدید را که نیمی از آن را کتاب های انگلیسی زبان هستند را منتشر می کند. این انتشارات در طی 260 سال فعالیت 60 هزار عنوان کتاب را منتشر نموده است.

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:1906  این هفته:34615  این ماه:126194  امسال:1440543