آخرین اخبار

بنا به گزارش سایت  InCites Journal Citation Report   وابسته به پایگاه استنادی Clarivate Analytics و اعلام پروفسور فرشید صراف زاده  رضائی سردبیر محترم نشریه بین‌المللی   Veterinary Research Forum (VRF)  ضریب تاثیر این نشریه با افزایش 0/174 واحد  نسبت به سال 2017 به 0/723 در سال 2018 ارتقاء یافته و بالاترین ضریب تاثیر در بین نشریات حوزه دامپزشکی کشور را به خود اختصاص داده است.

سردبیر نشریه VRF این موفقیت ارزشمند و منحصر به فرد را به تمامی دست اندرکاران و همکاران گرامی، مسئولین محترم دانشکده دامپزشکی و دانشگاه ارومیه و دانشکده های دامپزشکی سراسر کشور تبریک عرض می­نمایند.

نشریه بین‌المللی  Veterinary Research Forum (VRF)توسط دانشکده دامپزشکی دانشگاه ارومیه منتشر می شود. این نشریه بین المللی متعهد به انتشار مشارکت های جهانی در تمام زمینه های دامپزشکی از جمله آناتومی و بافت شناسی، فیزیولوژی و فارماکولوژی،  انگل شناسی، میکروب شناسی، ایمونولوژی و اپیدمیولوژی، بهداشت مواد غذایی، بهداشت و بیماریهای پرندگان، ماهی و آبزیان، بیهوشی و جراحی، بیماریهای داخلی و  تولید مثل دام های بزرگ و کوچک، بیوتکنولوژی و تصویربرداری تشخیصی از حیوانات خانگی، همدم و مزرعه است.

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:7915  این هفته:60336  این ماه:205425  امسال:1633078