آخرین اخبار

در آستانه سالروز شهادت مصطفی چمران مراسم گرامیداشت روز بسیج اساتید با حضور دکتر حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه، سردار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان و اساتید در محل سالن اجتماعات پردیس دانشگاه ارومیه برگزار شد.

سردار شهسواری در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و نام امام راحل و شهدا، شهید چمران را الگو مناسب برای همگان عنوان کرد و گفت: رزمنده گانی که امروزه در مرزها از حدود و ثغور نظام جمهوری اسلامی دفاع می کنند باز متربی  شما هستند و شما اساتید مربیانی هستید که نقش خداگونه را در رقم زدن تربیت آنها انجام دادید.

وی با اشاره به دیدگاه امام خمینی(ره) در خصوص دانشگاه در جمله‌‏ای از بیانات امام این اهمیت را گوشزد كرده‌‏ و گفت: اگر دانشگاه را ما سست بگیریم و از دست برود، همه چیزمان از دستمان رفته است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از دیگاه امام خمینی ره استقلال كشور را منوط به استقلال دانشگاه‌ها عنوان کرد و افزود: سعادت یک ملت از دانشگاه سرچشمه می گیرد.

سردار شهسواری با اشاره به دیگاه مقام معظم رهبری در خصوص دانشجو و دانشگاه نیز اظهار داشت: خواهش من این است اساتید در مواجه با دانشجو کاری کنند که دانشجو امید خود را از دست ندهد. و موضوع دیکر اینکه هدف دانشگاه تنها معلومات نیست ساختن انسان والا با سلاح علم می باشد.

در زیر گزارش تصویری این مراسم را مشاهده نمایید.

 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:2961  این هفته:35670  این ماه:127249  امسال:1441598