آخرین اخبار

 مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه از برگزاری جشنواره پاییز درون دانشگاهی به مناسبت هفته تربیت بدنی در دانشگاه ارومیه خبر داد.

رحیم شریف، مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه با اشاره به برگزاری برنامه‌های این دانشگاه در هفته تربیت بدنی گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی روز دوشنبه ۲۹ مهر ماه سال جاری جشنواره پاییز درون دانشگاهی دانشگاه ارومیه ساعت ۱۰ صبح در سالن آزادگان با حضور دانشجویان و ورزشکاران برگزار خواهد شد.

شریف بیان کرد: به مناسبت هفته تربیت بدنی روز سه شنبه 30 مهرماه پیاده روی عمومی ویژه کارکنان و دانشگاهیان برگزار می‌شود.

وی در ادامه گفت: پنج شنبه و جمعه دوم و سوم آبان اردوی برای دختران و پسران برگزار خواهد شد و در ادامه مسابقات درون دانشگاهی خواهیم داشت.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه با اشاره به مسابقات دورن دانشگاهی اظهار کرد: این مسابقات در ۱۱ رشته ورزشی برای پسر‌ها و ۹ رشته ورزشی برای دختران برگزار خواهد شد.

شریف یادآور شد: زمان برگزاری مسابقات درون دانشگاهی از ۲۹ تا اواخر آبان ماه خواهد بود.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه تاکید کرد: این مسابقات به منظور آمادگی در مسابقات منطقه‌ای شمال غرب کشور که شامل چهار استان و ۱۱ دانشگاه در آذر ماه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به سالن‌های ورزشی در این دانشگاه افزود: دانشگاه ارومیه داری ۵ سالن ورزشی، سه زمین چمن طبیعی، دو چمن مصنوعی، یک سالن بدنسازی با تجهیزات کامل و دو استخر می باشد که از این سالن‌ها ۲ سالن در اختیار دختران و سالن و 3 در اختیار پسر‌ها است.

شریف در ادامه  تصریح کرد: اخیرا قرارداد  کف پوش فضای روباز با ابعاد ۱۰۰۰ متر مربع امضا شده است که  به زودی این کف پوش‌ها نصب خواهد شد.