آخرین اخبار

آیین معرفی انجمن علمی-دانشجویی جراحی، بیهوشی و رادیولوژی دامپزشکی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ارومیه همراه با بزرگداشت پروفسور صراف زاده اولین استاد جراحی دامپزشکی دانشگاه ارومیه با حضور اساتید و دانشجویان دانشکده دامپزشکی در سالن اجتماعات این دانشکده برگزار شد .
دکتر حسین تاجیک رئیس دانشکده دامپزشکی و دکتر مظاهری و دکتر محمدی از اعضای هیئت علمی این دانشکده سخنرانان این مراسم بودند.
دکتر فرشید صراف زاده نیز در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از این اقدام انجمن علمی دانشگاه گفت: من خیلی خوشبخت هستم که هنوز بعد از دو سال برای من جشن بزرگداشت برگزار می شود. این برای من جای بسی افتخار است.
دکتر صراف زاده بیان کرد: هیچ زمانی از سخت گیری و نظم نتیجه منفی نگرفته و در کارهای خود همیشه این دو اصل را رعایت می کردم و این را وظیفه و دِین خود نسبت به دانشکده دامپزشکی می دانستم و هر کاری از دستم بر می آمد انجام دادم.
این استاد برجسته جراحی ادامه داد: به پسران خود توصیه کرده ام که در هر کاری همیشه شماره یک بوده و از امکانات در دسترس نهایت استفاده را بکنند، تنبلی نکرده تا در نهایت از عملکرد خود راضی باشند.
در پایان این مراسم با اهدای هدایایی از زحمات چندین ساله این استاد برجسته تقدیر و تشکر شد.
لازم به ذکر است جمعی از دانشجویان دکترای عمومی دامپزشکی و دکترای تخصصی جراحی دامپزشکی، اقدام به تأسیس انجمن علمی-دانشجویی جراحی، بیهوشی و رادیولوژی دامپزشکی نموده‌اند.

این اقدام، می‌تواند گامی مؤثر در جهت کاهش فاصله‌های ایجادشده میان دانشکده و بیمارستان (که در واقع نمادی برای علوم پایه و علوم درمانگاهی است) ‌باشد.

از طرفی، ایجاد بستر مناسب برای بروز استعدادها، خلاقیت‌ها و شکوفایی علمی، نهادینه ساختن فعالیت‌های فوق برنامه‌ی علمی و نیز افزایش سطح مشارکت و رقابت سالم دانشجویان در فعالیت‌های گروهی، همگی از اهداف جمع مذکور می باشد.