آخرین اخبار

در ایامی که انقلاب اسلامی و تفکر مقاومت به سالگرد ۴۱ سالگی خود نزدیک و محور مقاومت به اقتدار بی بدیل خود رسیده و پیام رسای انقلاب اسلامی ایران در حمایت از مظلومان و مستضفان ،عدالت خواهی و مبارزه با استکبار را هرچه بیشتر به گوش جهانیان رسانده است ،
جبهه کفر و استکبار ودر راس آن امریکای تروریست و جنایتکار و رژیم منحوس صیهونیستی برای دشمنی با ملت ایران از هیچ کاری دریغ نمی کنند و با وقاحت تمام دست به ترور ، تحریم و ... می زنند و میخواهند به خیال خام خود اراده ملت ایران را تضعیف کنند،که این آرزو را به گور خواهند برد.

مردم شهید پرور ایران و مظلومان و ستم دیدگان سراسر عالم در سوگ سردار رشید اسلام،یار وفادار و بی مثال ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) نشسته اند ،جهانیان بدانند همانطور که امام بزرگوار ما فرمودند با ریختن این خونها ملت ما بیدارتر می شود؛

بسیج دانشجویی و دانشگاهیان دانشگاه ارومیه این اقدام تروریستی را به شدت محکوم و اعلام می دارند آمریکای جنایتکار پاسخی دندان شکن وسخت دریافت خواهد کرد.

جوانان این ملت انتقام خون حاج قاسم و یارانش را با نابودی آمریکا و اسرائیل و آزادی قدس خواهند گرفت.

اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه منتظر اذن امام خود می باشند و آمادگی خود را برای اعزام به هر نقطه ای به منظور انتقام خون این شهید  بزرگوار اعلام می دارند و از داوطلبین به منظور انتقام از خون شهید بزرگوار سپهبد قاسم سلیمانی ثبت نام به عمل می آورد.

 روش ثبت نام ارسال مشخصات(نام و نام خانوادگی و شماره تماس) به شماره ۰۹۳۹۶۳۷۲۳۲۱ یا مراجعه به دفاتر بسیج در سطح دانشگاه

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ارومیه 

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:10221  این هفته:56107  این ماه:171681  امسال:1728233