آخرین اخبار

نشست صمیمی هیئت رئیسه دانشکده علوم ورزشی دانشگاه ارومیه با اعضای هیأت علمی جدیدالاستخدام این دانشکده  روز چهارشنبه 25 دی ماه  در اتاق جلسات دانشکده علوم ورزشی برگزار گردید.

دکتر میر حسن سید عامری رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه ارومیه در این جلسه پیرامون مسایل مربوط به شکوفایی و توسعه دانشکده علوم ورزشی از اعضای هیأت علمی جدیدالاستخدام درخواست کردند در عرصه فرهنگی، آموزشی و پژوهشی هر چه بیشتر با دانشکده تعامل داشته باشند.

 رئیس دانشکده علوم ورزشی در ادامه از همکاران خواستند که مسایل مربوط به پارادایم جدید معنویت سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی از جمله وحدت رویه، نوع دوستی و فضیلت مدنی را سرلوحه فعالیت­های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی خویش قرار دهند.

وی افزود: توجه هییت رئیسه دانشکده به درخواست­های این عزیزان در سایه تعامل همکاری شایسته و بایسته آن­ها خواهد بود.

همچنین دکتر مهری محمدی معاون آموزشی، پژوهشی و تحصیلات تکمیلی این دانشکده نیز در مورد آیین نامه ­های آموزشی ـ پژوهشی و نحوه تعامل هر چه بیشتر همکاران جدیدالاستخدام با دانشجویان دانشکده توضیحاتی را ارایه داد.

در ادامه جلسه مدیران گروه فیزیولوژی ورزشی و حرکات اصلاحی (دکتر جواد طلوعی آذر) و گروه رفتار حرکتی و مدیریت ورزشی (دکتر محسن بهنام) نیز در رابطه با رعایت سرفصل دروس تئوری و عملی، نحوه ارزشیابی و تعامل هر چه بیشتر همکاران با دانشجویان مطالبی را بیان نمودند.

 

این جلسه با پرسش و پاسخ اعضای محترم هیات علمی جدید الاستخدام دانشکده به اتمام رسید.

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:1150  این هفته:34059  این ماه:156297  امسال:1691016